Akka Antedon 5* – Kemer

Kemer

Hoteli – 5 yje është ndërtuar në vitin 2005 dhe rindërtuar në vitin 2009, shtrihet në një Sipërfaqe prej 90.000 m² dhe ndodhet 45 km larg nga Aeroporti i Antalyas, 15 km larg nga Qyteti i Kemerit, në Bregdetin e Fshatit Beldibi. Hotei disponon 500 Dhoma në Total: 340 dhoma Standarte (30-42 m2), 5 Dhoma për Paraplegjikët, 12 Dhoma (connected) , 74 Dhoma (non-smokers), 8 Suita Junior, 58 Dhoma Familjare 82 Dhoma Familjare duplex, 10 Suita duplex, 2 Suita mbretërore. Hoteli disponon gjithashtu edhe dis lloje Vilash.

Dhomat janë të pajisura me:
– TV satelitor
– Telefon
– Internet
– Kasafortë
– Minibar (ujë, pije të lehta dhe birre)
– Ajër të Kondicionuar
– Set kafeje dhe çaji
– Dush/Vaskë dhe Tharëse Flokësh
– Shërbim në Dhomë në 24 orë (me pagesë)
– Ballkon
– Tapet

Brenda kompleksit të Hotelit:
– Restorant kryesor, 4 Restorante al carta (Turk,Italian,Peshku dhe Pasha Restorant) dhe Këndi i Fëmijëve në Restorant
– 6 Bar-e
– Pishinë e jashtme, Pishinë të brendshme, 3 Rrëshkitëse dhe Pishine për Fëmijë
– Disko verore
– Internet Kafe
– Dhomë Koferencash
– Kinema
– Berber
– Dyqane të ndyshme
– SPA, Sauna, Banjo Turke, Jakuzzi dhe Masazhe
– Shërbim Lavanderie
– Kënd Lojërash për Fëmijë, Miniclub dhe Babysitter
– Animacione
– Musik live
– Amfiteatër, Fitness, Librari, Muzikë live, Gjimnastikë, Aerobi, Tenis, Sërf, Ping pong, Vollejboll, Basketboll, etj.

Më Shume Detaje: Koncepti “Ultra All Inclusive” përfshin:
– Mëngjesin, Drekën dhe Darkën në Restoratin kryesor
– Restorante a la carte (1 herë gjatë javës me rezervim)
– Pije alkolike dhe joalkolike vendase dhe disa pije të importit
– Çaj, Kafe dhe Embëlsira pasditeve
– Animacion
– Musik live
– Aerobi
– Gjimnastikë
– Sauna
– Banjo Turke
– Fitness Center
– Jakuzzi
– Ping Pong
– Volejboll
– Basketboll
– Vollejboll
– Darts
– Çadrat dhe shezlongë në plazh dhe pishinë
– Dyshekë në plazh
– Peshqirë në plazh dhe pishinë

Cmimet me poshte jane me perafersi. Kontaktoni me agjentet tane per ofertat e momentit:

– Qershor, duke filluar nga 929 Euro/Person

– Korrik, duke filluar nga 999 Euro/Person

– Gusht, duke filluar nga 1088 Euro/Person

– Shtator, duke filluar nga 999 Euro/Person

Cmimet perfshijne avionin charter vajtje ardhje, transferten per hotel, akomodimin per 7 nete, te treja vaktet dhe pijet pa limit All Inclusive

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial