Annabella Diamond & Spa 5* – Alanya

Alanya

Hoteli – 5 yje është ndërtuar në vitin 2012 dhe shtrihet në një Sipërfaqe prej 10.000 m2. Hoteli ndodhet në Bregdetin e Qytetit të Alanyas, vetëm 25 km larg tij. Hoteli përbëhet nga një Ndërtesë 6- katëshe dhe disponon 316 Dhoma në Total.

Dhomat janë të pajisura me:
– Ajër të Kondicionuar
– TV satelitor
– Telefon
– Minibar
– Kasafortë
– Banjo me Vaskë/Dush dhe Tharëse Flokësh
– Shërbim patrimi
– Ballkon me pamje nga Deti.

Brenda Kompleksit të Hotelit:
– Restorant kryesor bufe, Restorant A La Carte dhe Kënd për Fëmijët në Restorant
– Pishinë e jashtme, Pishinë e brendshme dhe Kënd për Fëmijët në Pishinë
– Kënd lojërash për Fëmijët
– Disa lloje Baresh dhe Disko
– Plazh
–  Dyqane të ndryshme, Fushë Tenisi, Shërbim Interneti.
Aktivitete si: Animacione, Shfaqje të ndryshme, SPA Centre, Banjo turke, Sauna, Masazhe, Jacuzzi, Fitness, Sporte Ujore, Tenis, Vollejboll, Bilardo etj.

Më Shume Detaje: Konceti “All Inclusive” përfshin:
– Mëngjesin, Drekën dhe Darkën bufe në Restorantin kryesor
– 1 Vakt në javë në Restorantin A la Carte (me rezervim)
– Pije alkolike dhe joalkolike vendase
– Çaj, Kafe dhe Embëlsira pasditeve
– Shezlongje, Cadra Plazhi dhe Peshqirë në plazh dhe pishinë pa pagesë

Hoteli ofron gjithashtu:
– Animacione
– Shfaqje të ndryshme
– Vollejboll,
– Sauna
– Banjo turke
– Fitness
– Çadra, dyshekë dhe shezlongë në pishinë dhe plazh.

Hoteli ndoshet 100 km larg nga Aeroporti i Antalyas dhe 25 km larg nga Qyteti i Alanyas.

Cmimet me poshte jane me perafersi. Kontaktoni me agjentet tane per ofertat e momentit:

– Qershor, duke filluar nga 599 Euro/Person

– Korrik, duke filluar nga 699 Euro/Person

– Gusht, duke filluar nga 769 Euro/Person

– Shtator, duke filluar nga 699 Euro/Person

Cmimet perfshijne avionin charter vajtje ardhje, transferten per hotel, akomodimin per 7 nete, te treja vaktet dhe pijet pa limit All Inclusive

 

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial