Aristoteles Beach 4* Halkidiki, Greqi, 7 Netë, për Nisje më 1 – 16 Gusht, €419

Aristoteles Beach 4*, All Inclusive, Halkidiki, 7 Netë €419.
Çmimi €419 për person për 7 netë për Nisje më 1 – 16 Gusht.
Shtesa 55€ për transportin vajtje – ardhje nga Tirana.

Halkidiki

Aristoteles Beach Hotel është i vendosur në Afitos, Kassandra, gadishulli i parë në Halkidiki.

Në një vendodhje të përshtatshme hoteli ofron përparësi të shumta të tilla si:

– Pamje unike të detit dhe të Sithonias, gadishulli i dytë në Halkidiki.

– Qasje të drejtpërdrejtë në plazh të mrekullueshëm përmes një ure këmbësorësh të bukur e cila çon, nëpërmjet një ashensori, në ujërat e thella blu të gjirit Toroneos.

Hoteli ka 203 dhoma. Kompleksi përfshin ndërtesa të ndara në formë amfiteatri duke e dalluar atë nga hotelet tipike në qytet.

Si rezultat i këtij projektimi pothuajse të gjitha dhomat kane pamje nga deti. Aristoteles Beach kombinon të 4 elementët e natyrës duke i bërë klientët të ndihen njësh me natyrën.

Koncepti “All Inclusive “ përfshin:

– Mëngjesin bufe, Drekën dhe Darkën.

– Pijet e vendit alkoolike si Uzo, Raki dhe pije jo alkoolike.

– Pool Bar ku mund te shijoni birrë në kriko, pije të ndryshme të lehta, kafe, verë vendi, etj.

Gjithashtu Hoteli ofron:

– Kënd Interneti;

– Staf që komunikon në disa gjuhë të huaja;

– Sistem zgjimi;

– Frigorifer;

– Krevat për fëmijët nqs klientët e kërkojnë;

– Shërbime zyre (fotokopje, fax);

Më Shume Detaje: Distancat :- nga deti është 100 metra
– nga aeroporti 70 km
– nga fshati Afitos 1.5 km
– nga Selaniku 80 km
– nga Kalithea 5 km
Kontaktoni me agjentet tane per ofertat aktuale per kete hotel. Transport cdo te premte 55 Euro/person vajtje ardhje.
Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial