Viti i Ri ne Resort Arxhena, 3 Ditë €159

Hotel Arxhena ndodhet ne Brod, Dragash (afer Prizrenit) 

Nisja më 31 Dhjetor dhe qëndrimi 2 netë. Darka Speciale e Vitit të Ri.

– Hotel Arxhena 4* – 2 netë – 
Në pagesë përfshihen:
1. Udhetimi vajtje ardhje
2. Akomodim në hotel per 2 netë qëndrimi;
3. Mëngjeset dhe Darkat për të gjitha netët e qëndrimit;
4. Darka Speciale e Vitit të Ri më 31 Dhjetor dhe 1 Janar. (Pije Lokale pa limit);
5. Muzikë live dhe Argëtim;
6. Sauna dhe Jacuzzi;

– Cmimet per femijet:

Femijet deri ne 3 vjec jane falas
Femijet 3-12 vjec gjysem cmimi
Femijet mbi 12 vjec paguajne cmim te plote.

REZERVIMET NUK ANULLOHEN NESE NE KETO DATA NUK KA BORE DHE AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER KUSHTET E MOTIT.

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial