Asrin Beach 4* – Alanya

Alanya

Hoteli – 4 yje është ndërtuar në vitin 1999 dhe rinovuar në vitin 2005, shtrihet në një Sipërfaqe prej 7.600 m2 dhe ndodhet 90km larg nga Aeroporti i Antalyas, 20km larg nga Qyteti i Alanyas, vetëm 50m larg nga Plazhi. Hoteli disponon 185 Dhoma Standarte dhe 2 Dhoma për Paraplegjikët. Dhomat janë të pajisura me: TV, Telefon (me pagesë), Minibar, Kasafortë (me pagesë), Ajër i kondicionuar, Banjo me Vaskë&Dush dhe Tharëse flokësh, Ballkon, Shërbim pastrimi. Brenda kompleksit të Hotelit: Restorant kryesor, 3 Bar-e, Pishina të jashtme, Pishinë e brendshme, Pishinë për fëmije, Aquapark, Animacione, SPA, Ping Pong, Shërbime mjekësore, Shërbime Lavanderie, Internet, Bilardo, Shopping Center, Parukeri, Shërbim në dhome, Masazh, Sallë lojrash, Sauna, Banjo turke, Volejboll, Masazh, Sallë konference, Fitness Center, Masazh, Jakuzi, Sporte ujore, etj.

Më Shume Detaje:Koncepti “All Inclusive” përfshin:
– Mëngjesin, Drekën dhe Darkën bufe
– Pije alkolike dhe jo alkolike te venditHoteli ofron gjithashtu:
– Animacione
– Fitness
– Sauna
– Banjo turke
– Aerobi
– Vollejboll në plazh
– Gjimnastikë në ujë
– Ping Pong
– Cadrat dhe shezlongë në plazh dhe pishinë

Per femije:
-Mini Club (4-12 vjec)
-Mini Disko
-Sherbim dado(extra)
-Shtreter per femije
-Karrike per femije ne restorant
-Buffe per femije
-Vend i vecante per femijet ne restorant

Hoteli është i vendosur 90 km larg Aeroportit të Antalyas dhe20 km larg Alanyes.
Hoteli ndodhet 50 m larg detit (plazh privat) dhe arrihet nëpërmjet një tuneli poshte tokës.

Cmimet me poshte jane me perafersi. Kontaktoni me agjentet tane per ofertat e momentit:

– Qershor, duke filluar nga 479 Euro/Person

– Korrik, duke filluar nga 479 Euro/Person

– Gusht, duke filluar nga 589 Euro/Person

-Shtator, duke filluar nga 479 Euro/Person

Cmimet perfshijne avionin charter vajtje ardhje, transferten per hotel, akomodimin per 7 nete, te treja vaktet dhe pijet pa limit All Inclusive

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial