Aydinbey Gold Dreams 5* – Alanya

Alanya

Hotel Aydinbey Gold Dreams – 5 yje është ndërtuar në vitin 2003 dhe rikonstruktuar në vitin 2006. Ky kompleks ka një sipërfaqje prej 16.000 m² dhe përbëhet nga dy ndërtesa 5- katëshe dhe pesë ndërtesa 3-katëshe vila. Hoteli disponon 315 dhoma në total prej te cilave 310 dhoma standarte, 5 suita dhe 30 dhoma familjare (në vila).

Dhomat janë të pajisura me:
– TV satelitor
– Minibar (me pagesë)
– Ajër të kondicionuar
– Tapet
– Ballkon
– Dush
– Kasafort
– Telefon (me pagesë)
– Tharëse flokësh
Dhomat pastrohen përditë, carcafët dhe peshqirët ndërrohen 2 herë në javë.

Brenda kompleksit të Hotelit:
– Restorant Kryesor “Gold” dhe 2 Restorante A La Carte (Ottoman dhe Peshku)
– 5 Bar-e
– Pishinë e Hapur, Pishinë për Fëmijë dhe Akuapark
– Plazh
– Fitness, Sauna, Banjo Turke dhe Jakuzzi
– Disko
– Amfiteatër
– Miniclub
– Fushë Tenisi, Fushë Basketbolli dhe Volejboll në Plazh
– Bilardo
– Qëndër Estetike, Parukeri, Dyqane, Park Lojrash, Ping Pong, Lojë me Letra, Shkëmbim Valute, Internet në Lobby, Makina me qera, Shërbim Lavanterie, Shërbim Mjekësor, etj.

Më Shume Detaje:Koncepti “Ultra All Inclusive” përfshin:
– Mëngjesi, dreka dhe darka bufe në Restorantin Kryesor.
– Të gjitha pijet alkolike të vendit dhe jo alkolike nga ora 10:00 deri në 24:00.
– Animacion
– Akuapark
– Aerobi
– Gjimnastikë
– Sauna
– Banjo Turke
– Fitness Center
– Jakuzzi
– Ping Pong
– Volejboll në Plazh
– Basketboll
– Lojë me letra
– Ping Pong
– Cadrat dhe shezlonge në plazh dhe pishinë
– Dyshekë në plazh dhe pishinë
– Peshqirë në plazh dhe pishinë

Për fëmijët:
– Pishina
– Mini-club (4-12 vjec)
– Mini disko

Hoteli eshte i vendosur 110 km larg Aeroportit te Antalyas dhe 25 km larg qytetit të Alanya-s
Hoteli ndodhet 50 m larg plazhit.

Cmimet me poshte jane me perafersi. Kontaktoni me agjentet tane per ofertat e momentit:

– Qershor, duke filluar nga 659 Euro/Person

– Korrik, duke filluar nga 659 Euro/Person

– Gusht, duke filluar nga 719 Euro/Person

-Shtator, duke filluar nga 659 Euro/Person

Cmimet perfshijne avionin charter vajtje ardhje, transferten per hotel, akomodimin per 7 nete, te treja vaktet dhe pijet pa limit All Inclusive

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial