Barcelone 4 dite, 150€

Barcelone, 4 dite, duke filluar nga 150 €/Person 

3 netë dhe 4 ditë qëndrimi

5 nëntor   174eur/p
12 nëntor 181 eur/p
19 nëntor 167eur/p
26 nëntor 176eur/p
3 dhjetor  212eur/p
10 dhjetor 215eur/p
17 dhjetor 150eur/p

4 netë dhe 5 ditë qëndrimi
9 tetor    389eur/p
23 tetor   313 eur/p
1 nëntor  343eur/p
8 nëntor  235 eur/p
15 nëntor 233eur/p
22 nëntor 223eur/p
6 dhjetor  219eur/p
13 dhjetor 199eur/p

Në cmim përfshihet:
– fluturimi direkt vajtje-ardhje nga Shkupi
– akomodimi ne hotele me 3* si Rialto 3*, Glories 3*
– mengjeset për çdo ditë qëndrimi

SHENIM: Per te perfituar nga kjo oferte, duhet te rezervoni te pakten 4 jave para nisjes, pasi cmimet e biletave te avionit ndryshojne. Datat e nisjes mund t’i zgjidhni sipas deshires. Perjashtohen datat e festave kombetare dhe nderkombetare, festat e fundvitit dhe sezoni veror pasi biletat kete periudha kane kosto me te larte.Kontaktoni me agjentet tane per te marre oferten per datat e deshiruara. Kalemi Travel bashkepunon me qindra hotele ne Barcelone. Hotelet ne kete faqe jane vetem disa prej tyre. Nese deshironi hotele te tjere, kontaktoni me agjentet tane. Per ne cmim me te lire sugjerojme dhe nisjet, fluturim direkt nga Shkupi.

Paketes mund ti shtohet sipas deshires dhe transferta vajtje ardhje nga aeoporti ne hotel dhe anasjelltas. Po ashtu keni nje sere guidash vendase qe mund ti shtoni paketes tuaj si psh:

– Bileta e Hyrjes ne Parkun Guell duke shmangur rradhen – 15€/Person
– Rreth 1 ore mbremje me Flamenco Show – 40€/Person
– Bileta e hyrjes ne Aquariumin e Barcelones duke shmangur rradhen – 25€/Person
– Vizite ne te gjitha atraksionet e Barcelones, planifikuar per 1 deri ne 2  dite – 35€/Person

 

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial