Chrousso Village 3*- Paliouri Halkidiki Halkidiki

Në një ndër plazhet, në pjesën më jugore të gadishullit të Kassandrës ne Paliouri ndodhet kompleksi Chrousso Village, i cili kombinon respektin për mjedisin më nivelin e lartë të mikpritjes.

Ai ndodhet 400 metra larg plazhit dhe 120 km larg qytetit të Selanikut. Ndërtesat e resortit janë të shpërndara në një hapësirë prej 4 hektarë përreth kopshteve piktoreske të dekoruara në mënyrë elegante. Dezajni i veçantë i ndërtesave krijon një atmosferë qetësie dhe relaksi të pakrahasueshme.

Ndërtesat e resortit janë të shpërndara në një hapësirë prej 4 hektarë përreth kopshteve piktoreske të dekoruara në mënyrë elegante. Dezajni i veçantë i ndërtesave krijon një atmosferë qetësie dhe relaksi të pakrahasueshme.

Hoteli ka 192 dhoma studio ose apartamente të gjitha të pajisura me TV satelit, banjo, telefon, ajër të kondicionuar, kushinë të kompletuar.

Ato janë të pajisura me ballkone ose veranda me pamje nga pishina , kopshti ose nga pylli i pishave. Në restorantin Andromeda përgatiten gatime të shijshme mesdhetare dhe ndërkombëtare. Vaktet ofrohen bufe në këtë restorant.

 

Koncepti : All Inclusive – Mëngjesi, dreka, darka të përfshira.

Ushqimi dhe pijet :

Mëngjesi: bufe në Restorant (7:00-10:00)
Dreka: bufe në Restorant (12:30-14:30)
Darka: bufe në Restorant (18:30-21:30)

Akullore në restorant 12:30-14:30 dhe 18:30-21:30

Gjatë ngrënies (drekë-darkë) në restorant: në verë vëndase, pije, lëngje, birrë projekt në nivel lokal dhe ujë mineral.
Pool Bar (10:00-24:00), Ouzo raki lokal, birrë lokale draft, kafe filtruar, çaj, pije lokale butë, verë lokale draft, pije alkoolike lokale (uiski vodka,rum, xhin).
Pas 24:00 të gjitha pijet  janë me pagesë shtesë.

Sanduiçe janë të ofruara në Bar 22:00-23:00.

Biskota ose tortë 16:00-17:00
Rostiçeri BAR Nikolaus (10:00-22:00)
Shumëllojshmëri të snacks të nxehtë dhe të ftohtë.

SPORTE:
pingpong
Ball Volley
Ball Basket

Programi animacion 6 herë në javë
Nata Gala me jetën ndërkombëtar Lajme & BBQ natë me muzikë e jetës greke
Autobusi anijes transferimin në fshatrat e afërta (Pefkohori-Hanioti)

Më Shume Detaje: Distancat:

– 350 m nga plazhi
– 1.5 km nga Paliuri
– 115 km nga aeroporti i Selanikut

Cmimet me poshte jane me perafersi. Kontaktoni me agjentet tane per ofertat e momentit:

– Qershor, duke filluar nga 359 Euro/Person

– Korrik, duke filluar nga 529 Euro/Person

– Gusht, duke filluar nga679 Euro/Person

– Shtator, duke filluar nga 529 Euro/Person

Cmimet perfshijne transferten per hotel, akomodimin per 7 nete dhe mengjesin dhe darken. Transporti kushton 55 euro/person.

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial