Club Falcon 4* – Antalya

Antalya

Hoteli përbëhet nga 2 Ndërtesa 5-katëshe dhe 2 Ndërtesa 6-katëshe dhe disponon 245 Dhoma Standarte dhe 2 Dhoma Familjare.

Dhomat janë të pajisura me:
– TV LCD
– Minibar (pijet e lehta)
– Ajër i kondicionuar
– Kasafortë (me pagesë)
– Dush
– Tharëse flokësh
– Ballkon
– Telefon
– WiFi me pagesë

Brenda kompleksit të Hotelit:
– Restorant i Jashtëm dhe i Brendshëm bufe, 1 Restorant A La Carte (Turk)
– Snack bar, bar në lobi dhe në pishine e plazh dhe Disko
– Pishinë e Jashtme, Pishinë e Brendshme, Pishinë për Fëmijë dhe 3 Rrëshkitëse
– Plazh shkëmbor me platformë
– Fitness, Sauna, Banjo Turke
– Mini Futboll
– Miniclub
– Volejboll në Plazh, Fushë Tenisi, Fushë Volejbolli dhe Basketbolli, Muzikë Live, Dyqane, Kujdestare për Fëmijë, Parukeri, Park Lojrash, Ping Pong, Lojë me Letra, Shkëmbim Valute, Internet Kafe, Internet në Holl, Makina me qera, Shërbim Mjekësor, etj.

Më Shume Detaje: Koncepti “Ultra All Inclusive” përfshin:
– Mëngjesin, Drekën dhe Darkën bufe në Restorantin Kryesor.
– Restorant A La Carte (1 herë në javë me rezervim), është i hapur vetëm dy herë ne javë
– Pije alkolike dhe joalkolike të vendit (te cilesuara në menu)
– Çaj, kafe dhe Embëlsia pasditeve
– Animacion
– Akuapark
– Aerobi
– Gjimnastikë
– Fitness
– Sauna
– Banjo Turke
– Volejboll në Plazh
– Tenis
– Basketboll
– Muzikë Live
– Mini Futboll
– Ping Pong
– Disko (pijet me pagesë)
– Lojë me letra
– Cadrat dhe shezlonge në plazh dhe pishinë
– Dyshekë në plazh dhe pishinë
– Peshqirë në plazh dhe pishinë (me depozitë)

Cmimet me poshte jane me perafersi. Kontaktoni me agjentet tane per ofertat e momentit:

– Qershor, duke filluar nga 569 Euro/Person

– Korrik, duke filluar nga 619 Euro/Person

– Gusht, duke filluar nga 639 Euro/Person

– Shtator, duke filluar nga 589 Euro/Person

Cmimet perfshijne avionin charter vajtje ardhje, transferten per hotel, akomodimin per 7 nete, te treja vaktet dhe pijet pa limit All Inclusive

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial