Concorde Deluxe 5* – Lara Kundu

Lara – Kundu

Hotel Concorde Deluxe – 5 yje është ndërtuar në vitin 2005,shtrihet në një Sipërfaqje prej 62.000 m² dhe ndodhet në Bregdet, 10 km larg nga Aeroporti dhe 16 km larg nga Qyeti i Antalyas. Hoteli disponon 401 Dhoma në total: 354 Dhoma Standarte delux, 2 Dhoma për Paraplegjikët, 20 Dhoma ndërlidhëse, 16 Dhoma dupleks deluxe, 6 Suita Familjare De Luxe, 19 Suita Junior De Luxe, 4 Suita të Mëdha De Luxe dhe 2 Suita Mbretërore.

Dhomat janë të pajisura me:
– TV
– Minibar (ujë, pije të lehta dhe birrë)
– Shportë me Fruta ditën e mbërritjes
– Ajër i kondicionuar
– Kasafortë
– Internet Wi-Fi
– Dush/Vaskë
– Tharëse Flokësh
– Ballkon

Brenda kompleksit të Hotelit:
– Restorant I Jashtëm, Restorant I Brendshëm, 5 Restorante A La Carte (Italian, Aziatik, Peshku, Specialitete Turke dhe BBQ) dhe Restorant për prodhime të zgarës dhe verë
– 7 Bar-e
– Pishina e Jashtme Kryesore, Pishinë Relaksi e Jashtme (3 zona jakuzi), Pishinë për Fëmijë, Pishinë e Brendshme, Carpe Diem SPA Pishinë e Brendshme, dhe Carpe Diem SPA Pishinë e Jashtme
– Plazh
– Rrëshkitëse
– Fitness
– Sauna
– Banjo Turke
– Jakuzi
– Qendër SPA
– Disko
– Miniclub
– Akuapark
– Volejboll në Plazh
– Fushë Tenisi, Fushë Futbolli, Fushë Basketbolli, Muzikë Live, Mini Golf, Kinema, Dyqane, Kujdestare për Fëmijë, Bilardo, Bowling, Sallon Bukurie, Parukeri, Park Lojrash, Ping Pong, Shkëmbim Valute, Internet Kafe, Internet në Loby, Makina me qera, Shërbim Lavanterie, Shërbim Mjekësor etj.

Më Shume Detaje:Koncepti “Deluxe Ultra All Inclusive” përfshin:
– Shportë me Fruta në dhomë në ditën e mbërritjes
– Mëngjesin, Drekën dhe Darkën bufe
– Restorante A La Carte (1 herë në javë-me rezervim)
– Pije alkolike dhe joalkolike të vendit si dhe disa pije të importit
– Çaj, Kafe dhe embëlsira pasditeve
– Animacion
– Akuapark
– Aerobi
– Gjimnastikë
– Fitness
– Sauna
– Banjo Turke
– Jakuzi
– Volejboll në Plazh
– Basketboll
– Tenis
– Muzikë Live
– Ping Pong
– Mini Golf (rezervim në avancë)
– Mini Futboll (rezervim në avancë)
– Bilardo (rezervim në avancë)
– Cadrat dhe shezlonge në plazh dhe pishinë
– Dyshekë në plazh dhe pishinë
– Peshqirë në plazh

Për fëmijë:
-Mini Club
-Mini Buffe
-Mini Disco
-Poshinë
-Kënd lojrash

Cmimet me poshte jane me perafersi. Kontaktoni me agjentet tane per ofertat e momentit:

– Qershor, duke filluar nga 930 Euro/Person

– Korrik, duke filluar nga 954 Euro/Person

– Gusht, duke filluar nga 989 Euro/Person

– Shtator, duke filluar nga 940 Euro/Person

Cmimet perfshijne avionin charter vajtje ardhje, transferten per hotel, akomodimin per 7 nete, te treja vaktet dhe pijet pa limit All Inclusive

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial