Dubai 5 dite, 559€

Dubai duke filluar nga  559 €/Person.

Ne cmim perfshihet:

– Fluturimi me avion vajtje-ardhje nga Tirana
– Akomodimi ne Hotel per 4 nete me mengjes (Dubai ofron dhe hotele me mengjes e darke ose all inclusive)

Ne cmim nuk perfshihet: 
– Viza ne Dubai
– Transferta aeroport – hotel vajtje ardhje.

Eksursionet Opsionale:
– 
Vizitë në Abu Dhabi, Drekë dhe Pije €80
– Shëtitje dhe Darkë Safari në Shkretëtirë €60
– Shëtitje dhe Darkë me Kroçiere Dhow €60
– Ngjitje në Ndërtesën më të lartë Burj Khalifa €70
– Dubai Miracle Garden €50
– Tur i Old Bazar €50

SHENIM: Per te perfituar nga kjo oferte, duhet te rezervoni te pakten 4 jave para nisjes, pasi cmimet e biletave te avionit ndryshojne. Datat e nisjes mund t’i zgjidhni sipas deshires pervec datave te festave kombetare dhe nderkombetare, festave te fundvitit. Kontaktoni me agjentet tane per te marre oferten per datat e deshiruara. Kalemi Travel bashkepunon me dhjetra hotele ne Dubai. Hotelet ne kete faqe jane vetem 4 prej tyre. Nese deshironi hotele te tjere, kontaktoni me agjentet tane. Disa prej hoteleve ofrojne edhe transferte vajtje-ardhje aeroport-hotel- aeroport.

 

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial