Eftalia Aqua Resort 5*- Alanya

Alanya

Hoteli me 5 yje eshtë ndertuar në vitin 2004 dhe rikonstruktuar në vitin 2006. Ky kompleks ka një sipërfaqje prej 17.000 m² dhe 315 dhoma në total nga të cilat 245 janë dhoma standarte dhe 70 familjare.

Dhomat janë të pajisura me:
– Ajër të Kondicionuar
– TV
– Telefon
– Minibar
– Kasafortë
– Banjo me Dush/Vaskë dhe Tharëse Flokësh
– Ballkon ose Tarracë

Brenda kompleksit të Hotelit:
– Restorant,
– Disa Bare,
– Disco,
– Pishinë të brëndshme, Pishinë të jashtme, Pishinë për Fëmijë,
– Kënd lojërash,
– Dhomë Koferencash,
– Shërbim lavanderie/mjekësor,
– Dhomë Lojërash, Parukeri dhe Dyqane të ndryshme, Animacione, Fitness, Sauna, Banjo Turke, Sporte Ujore, Tenis, Ping Pong, Vollejboll, Basketboll, Bilardo, Aerobi, etj.

Më Shume Detaje:Koncepti “Ultra All Inclusive “ përfshin :
– Mëngjesi, dreka dhe darka bufe.
– Të gjitha pijet e vendit alkoolike dhe jo alkoolike
– Restorant A La Carte (1 herë gjatë qëndrimit – me rezervim)
– Buffet për fëmijë
– Baby Corner
– Animacione
– Miniclub për fëmijë
– Volejboll ne plazh
– Basketboll
– Aerobi
– Sauna
– Banjo Turke
– Fitness Center
– Disko
– Dushe në plazh
– Cadrat dhe shezlongë në plazh dhe pishinë
– Dyshekë plazhi dhe peshqirët e plazhit

Hoteli gjendet 120 km larg nga aeroporti , 12 km larg nga Alanya dhe 150 m larg plazhit.

Cmimet me poshte jane me perafersi. Kontaktoni me agjentet tane per ofertat e momentit:

– Qershor, duke filluar nga 719 Euro/Person

– Korrik, duke filluar nga 769 Euro/Person

– Gusht, duke filluar nga 859 Euro/Person

-Shtator, duke filluar nga 729 Euro/Person

Cmimet perfshijne avionin charter vajtje ardhje, transferten per hotel, akomodimin per 7 nete, te treja vaktet dhe pijet pa limit All Inclusive

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial