Fame Residence 5* – Kemer

Kemer

Hoteli – 5 yje është ndërtuar në vitin 2002 dhe rinovuar në vitin 2009, shtrihet në një Sipërfaqe prej 8.000 m². Hoteli ndodhet në Qendër të Kemerit, në Bregdet, vetëm 50km larg nga Aeroporti i Antalyas. Hoteli përbëhet nga një Ndërtesë nje 4 kateshe dhe disponon 202 Dhoma standarte, 32 Dhoma Familjare, 10 Suita dhe 2 Dhoma për Paraplegjikët.

Dhomat janë të pajisura me:
– Ajër të Kondicionuar
– TV me kanale satelitore
– Telefon
– Kasafortë (me pagesë)
– Minibar (me pagesë)
– Dush/Vaskë dhe Tharëse Flokësh
– Ballkon
– Shërbim pastrimi

Brenda Hotelit:
– 1 Restorant Kryesor, Restorant A La Carte (guzhinë: Turke, Kineze, Italiane)
– 5 Bar-e
– Disko
– Pishinë të jashtme, Pishinë të brendshme dhe Pishinë për Fëmijë
– Miniclub
– SPA, Banjo Turke, Sauna, Masazhe dhe Jacuzzi
– Shërbim Lavanderie, Internet në Holl, Berber.
Aktivitete: Animacione,  Gjimnastikë, Vollejboll, Basketboll, Sporte Ujore Darts, Ping Pong, Darts, etj.

Më Shume Detaje: Koncepti “ All Inclusive” përfshin:
– Mëngjezin, Drekën dhe Darkën bufe.
– Pije alkolike dhe joalkolike te vendit
– Çaj, Kafe dhe Embëlsira pasditeve.
– Restorant A’la Carte (guzhinë:Turke) Kineze, Italiane. 1 here ne jave me rezervim me pagesë)

Hoteli ofron gjithashtu:

– Animacione
– Banjo turek
– Sauna
– Masazhe
– Ping Pong
– Gjimnastikë
– Darts
– Çadra, shezlongë, dyshekë dhe peshqira në plazh dhe në pishinë (me pagesë)

Cmimet me poshte jane me perafersi. Kontaktoni me agjentet tane per ofertat e momentit:

– Qershor, duke filluar nga 696 Euro/Person

– Korrik, duke filluar nga 738 Euro/Person

– Gusht, duke filluar nga 780 Euro/Person

– Shtator, duke filluar nga 712Euro/Person

Cmimet perfshijne avionin charter vajtje ardhje, transferten per hotel, akomodimin per 7 nete, te treja vaktet dhe pijet pa limit All Inclusive

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial