Firence 3 dite, €189

KUJDES: Cmimet me poshte jane referenciale dhe momentale. Cmimet rriten me shitjen e biletave. Kontaktoni me agjentet tane per t’ju gjetur oferten me te pershtatshme!

Cmimi 189 euro/person

Datat e nisjes:
8,15,22, 29 Nëntor
6,13 dhjetor

Në çmim përfshihet:
– fluturimi direkt vajtje-ardhje me nga 10 kg cantë dore
– akomodimi ne hotele me 3 yje në qendër të qytetit
– mëngjeset për çdo ditë qëndrimi

Oraret e nisjes:    arr. 
Oraret e kthimit:  arr. 

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial