Hong Kong

Paketat jane me kohezgjatje te ndryshme sipas deshires, duke filluar minimumi 7 net, 10, etj.
Agjensia mundeson sugjerime per ture te ndryshme qe mund te behen andej ne menyre individuale ose me guide vendase anglishtfolese.

Bridal Tea House – Ap Lei Chau 3*  (Paketa ne kete hotel kushton 1065 €/Person per 7 nete)

Dorsett Tsuen Wan Hotel 4* (Paketa ne kete hotel kushton 1177 €/Person per 7 nete)

Crowne Plaza Hong Kong Kowloon East 5*  (Paketa ne kete hotel kushton 1385 €/Person per 7 nete)

 

Ne cmim perfshihet:

– Fluturimi me avion vajtje-ardhje

–  Akomodimi ne hotel sipas kategorive

– Sherbimi me mengjes

– Viza

SHENIM: Per te perfituar nga kjo oferte, duhet te rezervoni te pakten 4-6 jave jave para nisjes, qe te kapni cmime te lira. Datat e nisjes mund t’i zgjidhni sipas deshires. Ne datat e festave kombetare dhe nderkombetare, festat e fundvitit biletat kane kosto me te larte. Kontaktoni me agjentet tane per te marre oferten per datat e deshiruara. Kalemi Travel bashkepunon me qindra hotele ne Hong-Kong. Hotelet ne kete faqe jane vetem 3 prej tyre per t’ju orientuar rreth cmimeve te cilat nuk jane fikse pasi mund te levizin ne varesi te periudhes se kerkuar.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial