Four Points Hotel by Sheraton 4* (ish Hotel Lipka)- Kolashin

Fundjava 2 nete – 3 dite. (e vlefshme deri me 20.12)
(Me poshte gjeni paketat per Festat e Nentorit, Krishtlindje, Viti i Ri dhe cmimet e Janarit)
Cmimi 74 €/person

Paketa perfshin: 

 • Akomodimi ne dhome Premium ,2 nete qendrimi.
 • Mengjesi & Darka ne restorant  “ Blanche”.
 • Ofrohet bicikleta falas per shetitje per 2 persona max. 2-ore.
 • 30 % zbritje ne programin “Best Brews”.
 • 20% zbritje ne trajtimet Spa.
 • Check in heret ne hotel dhe Check out vone deri me 16:00.
 • Falas perdorimi I Saunas,Hamam,Jakuzi,qendres Fitnes, Parkimi dhe ofrohet WIFI pergjate gjithe resortit.

Te tjera:

 • Nuk perfshihet taksa vendase 1.3 € personi/ne dite  dhe 0.5 € per femije/ne dite.
 • Femijet nga 0-2.99 vjec  falas
 • Femijet nga 3 vjec -11.99 vjec paguajne 14€ per femije/ne nate  (akomoduar ne krevat shtese).

**************************************************
Paketa e Krishtlindjeve
Cmimi: 150 €/person per 2 nete, 190€ per 3 nete

Paketa perfshin:

 • Darkat Festive dhe argetim ne datat 24 & 25 Dhjetor
 • Nje gote vere Montenegrin per person gjate mbremjeve festive
 • Mengjesin dhe darken
 • Perdorim i lire i Saunes, Jacuzzi dhe Palestres
 • Autobus pa pagese per tek Pista e skive
 • Nje shishe uje ne cdo dhome/ per person
 • 20% zbritje ne sherbimet SPA
 • Femijet deri ne 4.99 vjec qendrojne pa pagese

Te tjera:

 • Nuk perfshihet taksa vendase 1.3 € personi/ne dite  dhe 0.5 € per femije/ne dite.
 • Femijet nga 0-2.99 vjec  falas
 • Femijet nga 3 vjec -11.99 vjec paguajne 60€ per 2 nete, 75€ per 3 nete

 

*************************************************

Paketa e Vitit te Ri 2018
Cmimi: 420 €/person per 3 nete, 500€ per 4 nete

Paketa perfshin:

 • Darkat Festive dhe argetim ne datat 31 Dhjetor & 1 Janar
 • Mengjesin dhe darken
 • Perdorim i lire i Saunes, Jacuzzi dhe Palestres
 • Autobus pa pagese per tek Pista e skive
 • Nje shishe uje ne cdo dhome/ per person
 • 20% zbritje ne sherbimet SPA
 • Femijet deri ne 4.99 vjec qendrojne pa pagese

Te tjera:

 • Nuk perfshihet taksa vendase 1.3 € personi/ne dite  dhe 0.5 € per femije/ne dite.
 • Femijet nga 0-2.99 vjec  falas
 • Femijet nga 3 vjec -11.99 vjec paguajne 75€ per 3 nete, 99€ per 4 nete

*************************************************
Cmimet e dimrit 2 nete – 3 dite
Cmimi 70 €/person/nata – periudha 2-7 Janar
Cmimi 60 €/person/nata – periudha pas dates 7 Janar
Minimumi i qendrimit gjate fundjaves 2 nete!

Paketa perfshin: 

 • Akomodimi per 2 nete qendrimi.
 • Mengjesi & Darka
 • Falas perdorimi I Saunas,Hamam,Jakuzi,qendres Fitnes, Parkimi dhe ofrohet WIFI pergjate gjithe resortit.

Te tjera:

 • Nuk perfshihet taksa vendase 1.3 € personi/ne dite  dhe 0.5 € per femije/ne dite.
 • Femijet nga 0-2.99 vjec  falas
 • Femijet nga 3 vjec -11.99 vjec paguajne 19€ per femije/ne nate  (akomoduar ne krevat shtese).

 

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial