Istion Club 5*- Potidea Halkidiki

Istion club me 5 yje, është një hotel i ndertuar pranë fshatit Nea Potidea në Halkidiki dhe garanton klientët për luks dhe komoditet në shërbimet e tij. Ai është 54 km larg nga aeroporti dhe 65 km nga Selaniku.

Në një vendodhje magjike në N. Potidea në Halkidiki, ku Istion Club është vendosur, vetëm disa minuta larg nga Selaniku ai mirëpret të gjithë ju që doni të shijoni një mjedis ideal dhe qetësues me ujërat e kristalta dhe pamje madhështore të malit Olimp.
Njësitë e reja funksionale të hotelit janë të ndërtuara me një dizajn modern dhe ofrojnë një shërbim të plotë e cilësor në dhomat e mobiluara me stil.

160 Dhomat janë të pajisura me lehtësira si: ajër të kondicionuar, telefon, TV me satelit, minibar, shërbim në dhomë gjatë pasdites, kasafortë elektronike(mund te jete subjekt i një pagese suplementare të vogël).

Njësitë e reja funksionale të hotelit janë të ndërtuara me një dizajn modern dhe ofrojnë një shërbim të plotë e cilësor në dhomat e mobiluara me stil.

Aktivitetet që mund të kryhen në hotel janë: – Basketboll; – Billardo; – Shah; – Tenis; – Pishinë; – Beach Volley; – Sporte ujore; – Boccia

Objekte të tjera të hotelit janë Restoranti kryesor, taverna Greke, Restoranti Italian, sportet, pishinat , spa, sallat e konferencave etj. Restorantet ofrojnë kuzhina në përputhje me llojin e tyre por njëri prej tyre ofron edhe kuzhinën ndërkombëtare.

Qëndra luksoze e Spa ofron shërbimet e plota për rigjallërimin fizik dhe relaksimin e klientëve të tij. Në përbërje të spa janë edhe palestra moderne, dhomat e trajtimeve estetike, Jacuzzi etj.

Koncepti Half Board – Mëngjesin dhe Darkën të përfshira.

Gjithashtu Hoteli ofron:

– Shërbim hekurosje;

– Staf që komunikon në disa gjuhë të huaja;

– Tavernë; – Restorant a la carte;

– Vend për ruajten e bagazheve;

– Dyqan për Suvenire;

– Sistem zgjimi;

– Krevat për fëmijët nqs klientët e kërkojnë;

– Ballkon;

– Kënd lojrash për fëmijët;

Më Shume Detaje: Distancat:Largësia nga aeroporti (SKG): 54 km
Largësia nga Selaniku: 65 km
Largësia nga plazhi: 0m
Largësia nga N. Moudania: 4 km
Largësia nga N. Potidea: 2,5 km

Cmimet me poshte jane me perafersi. Kontaktoni me agjentet tane per ofertat e momentit:

– Qershor, duke filluar nga 439 Euro/Person

– Korrik, duke filluar nga 569 Euro/Person

– Gusht, duke filluar nga 729 Euro/Person

– Shtator, duke filluar nga 569 Euro/Person

Cmimet perfshijne transferten per hotel, akomodimin per 7 nete dhe mengjesin dhe darken. Transporti kushton 55 euro/person.

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial