Kassandra Palace 5* – Kriopigi Halkidiki

Hoteli Kassandra Palace me 4 yje, gjendet në Kriopigi. Është ndërtuar në 1978-ën. Hoteli ndodhet në një distancë prej 80 km nga Selaniku dhe nga aeroporti ndërkombëtar i Selanikut, me pamje nga deti Egje dhe pranë fshatit Kriopigi dhe shtrihet në një zonë private me sipërfaqe 7 hektarë.

Për mbi 30 vjet Kassandra Palace ka mikpritur klientë të të gjitha moshave dhe origjinave për pushimet e tyre familjare verore.

Hapësira dhe komforti janë kryefjalët e shërbimit, ndërkohë që hoteli me 300 dhomat e tij te rinovuara në vitin 2009 është i rrethuar me kopshte të gjera me hyrje direkte në plazh.

Me një larmi te madhe objektesh dhe aktivitetesh , që nga sportet ujore dhe deri në darkat a-la-carte, hoteli premton të sjellë pushime të paharrueshme për klientët.

300 dhomat komforte të hotelit jane te shpërndara në të gjithë resortin. Çdo dhomë ka një ballkon privat ose nje terracë me pamje nga deti Egje. Rinovimi eshte bere kohet e fundit dhe te gjitha dhomat tashme ofrojne nje comfort te jashteyakonshem, te cilat te sigurojne relaks dhe nje kenaqesi absolute!

Koncepti Half Board – Mëngjesin dhe Darkën të përfshira.

Gjithashtu Hoteli ofron:

– Shërbim I kompletuar pastrimi dhe mirëmbajtje dhomash;

– Sistem zgjimi;

– Pastrim dhome;

– Zvendësim peshqirësh dhe çarçafësh;

Më Shume Detaje:
Distancat:- në plazh
– 80 km nga Selaniku dhe nga aeroporti “Makedonia”

Cmimet me poshte jane me perafersi. Kontaktoni me agjentet tane per ofertat e momentit:

– Qershor, duke filluar nga 379 Euro/Person

– Korrik, duke filluar nga 539 Euro/Person

– Gusht, duke filluar nga 609 Euro/Person

– Shtator, duke filluar nga 559 Euro/Person

Cmimet perfshijne transferten per hotel, akomodimin per 7 nete dhe mengjesin dhe darken. Transporti kushton 55 euro/person

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial