Kempinski The Dome 5* – Belek

Belek

Hoteli me 5 yje eshtë ndertuar në vitin 2005 dhe ka nje sipërfaqje prej 70.000 m².Ky kompleks ka ne total 175 dhoma ne ndertesen qendrore nga te cilat 56 jane dhoma ku nuk lejohet duhani dhe 2 jane dhoma per paraplegjike si dhe 18 vila. Dhomat janë të pajisura me :

  • -Ajër të kondicionuar
  • -Kasafortë
  • -Dush
  • -Tv
  • -Minibar
  • -Ballkon
  • -Tharese Flokësh

Brenda kompleksit të hotelit : ndodhen 2 restorante  A’la carte , restoranti kryesor , bare te ndryshme , Pishine e hapur , rreshkitese ,pishinë për fëmijë ,mini klub për fëmijë, sale lojerash, pishine te brendeshme Loby bar , Snack Bar-e ne ambjente te ndryshme te hotelit, Spa , Banjo turke , Salle konferencash  Futboll, tenis , volejboll, gjimnastik ne uje, Salle lojërash , Mini golf ,Sauna ,Salle fitness  , Ambjente pushimi , Parukeri (me pagese) ,Manikyr- pedikyr (me pagese), Masazhe (me pagese).Ambiente me muzik live , Kercime ne plazh apo ne zonat e pishinave , Joga , Aerobi

Më Shume Detaje:Koncepti “Ultra All Inclusive” përfshin:
-Mëngjesi 06:30-10:30, dreka 12:00-17:00,darka 19:00-22:30
-Caj, kafe & lengje te fresketa frutash gjate mengjesit
-Animacion
-Shfaqe në darkë
-Muzike live
-Mini-club
-Tenis
-Wireless internet
-Kasaforta
-Banjo turke
-Sauna
-Jacuzzi
-Fitness centre
-Çadra, dyshek, shezlone

 

Cmimet me poshte jane me perafersi. Kontaktoni me agjentet tane per ofertat e momentit:

– Qershor, duke filluar nga 1369 Euro/Person

– Korrik, duke filluar nga 1579 Euro/Person

– Gusht, duke filluar nga 1629 Euro/Person

– Shtator, duke filluar nga 1419 Euro/Person

Cmimet perfshijne avionin charter vajtje ardhje, transferten per hotel, akomodimin per 7 nete, te treja vaktet dhe pijet pa limit All Inclusive

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial