Kervansaray Lara 5* – Lara Kundu

Lara – Kundu

Kervansaray Lara nëpërmjet arkitektures unike postmoderne, ajërit të fresket dhe plazhit mahnitës ju ofron pushuesve pushime relaksuese. Hapsirat e brëndëshme të hotelit janë dizenjuar në mënyrë që të alternohen ambientet individuale dhe ato me dinamike.

Hoteli disponon 585 dhoma ne total.

Dhomat janë të pajisura me:
– Ajër të Kondicionuar
– TV
– Telefon
– Minibar (ujë dhe pije të lehta)
– Kasaforta
– Internet (me pagesë)
– Dush/Vaskë (Jakuzzi në 6 Suita) si dhe Tharëse Flokësh
– Ballkon

Brenda Kompleksit të Hotelit:
– Restorant kryesor, 3 Restorante a la carte (Latin, Mediterran dhe Lindja e largët)
– 7 Bar-e
– Internet Kafe
– 3 Pishina të hapura, 1 pishinë të mbyllur, 3 Rrëshkitëse dhe Pishinë për Fëmijë
– Kënd Lojërash për Fëmijë
– Aquapark
– Miniclub
– Fushë Tenisi
– Dyqane të ndryshme
– Aktivitete si: SPA Center, Fitness Center, Bilardo, Animacione, Basketboll, Vollejboll, Gjimnastikë, Aerobi, Mini- Golf, Sporte ujore, Ping Pong, Darts, etj.

Më Shume Detaje: Koncepti “Ultra All Inclusive” përfshin:
– Mëngjesin, Drekën dhe Darkën bufe
– 3 Restorante A la Carte (1 herë në javë – me rezervim)
– Pije alkolike dhe joalkolike të vendit si dhe disa pije të importit
– Çaj, Kafe dhe Embëlsira pasditeve
– Animacione
– Gjimnastikë
– Aerobi
– Sporte ujore
– Mini- golf
– Banjo Turke
– Sauna
– Jakuzzi
– Vollejboll
– Basketboll
– Çadrat, dyshekët, peshqirët dhe shezlongët në pishinë

Cmimet me poshte jane me perafersi. Kontaktoni me agjentet tane per ofertat e momentit:

– Qershor, duke filluar nga 749 Euro/Person

– Korrik, duke filluar nga 799 Euro/Person

– Gusht, duke filluar nga 909 Euro/Person

– Shtator, duke filluar nga 789 Euro/Person

Cmimet perfshijne avionin charter vajtje ardhje, transferten per hotel, akomodimin per 7 nete, te treja vaktet dhe pijet pa limit All Inclusive

 

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial