Kirman Leodikya Resort 5*- Alanya

Alanya

Hotel Kirman Leodikya – 5 yje është ndërtuar në vitin 2007 dhe rikonstruktuar në vitin 2008. Ky kompleks ka një sipërfaqe 10,000 m2 dhe disponon 356 dhoma në total prej të cilave 316 dhoma standarte dhe 40 dhoma familjare.

Dhomat janë të pajisura me:
– TV LCD satelitor
– Minibar
– Ajër i kondicionuar
– Kasafortë
– Tapet
– Ballkon
– Vaskë & dush
– Telefon (me pagesë)
– Tharëse flokësh
– Internet në dhomë (me pagesë)
Dhomat pastrohen përditë, carcafët dhe peshqirët ndërrohen 3 herë në javë.

Brenda kompleksit të Hotelit:
– Restorant i Jashtëm, Restorant i Brendshëm dhe 3 Restorante A La Carte (Kinez, Mesdhetar dhe Kebap)
– 7 Bar-e
– Pishinë e Jashtme, Pishinë e Brendshme, Pishinë Relaksi, Pishinë e Jashtme dhe e Brendshme për Fëmijë, Pishinë e Brendshme, Plazh, Rrëshkitëse dhe Akuapark
– Fitness, Sauna, Banjo Turke dhe Qendër SPA
– Mini Futboll
– Disko
– Miniclub
– Volejboll në Plazh, Fushë Tenisi, Fushë Basketbolli, Mini Futboll, Boccia, Muzikë Live, Dyqane, Kujdestare për Fëmijë, Bilardo, Sallon Bukurie, Parukeri, Park Lojrash, Ping Pong, Shkëmbim Valute, Internet në Loby, Makina me qera, Shërbim Lavanterie, Shërbim Mjekësor etj.

Më Shume Detaje: Koncepti “Ultra All Inclusive” përfshin:
– Mëngjesi, dreka dhe darka bufe në Restorantin Kryesor
– Të gjitha pijet alkolike të vendit dhe jo alkolike nga ora 10:00 deri ne 02:00
– Restorante A La Carte (Kinez, Mesdhetar dhe Kebap – rezervim 1 herë në javë)
– Amfiteatër
– Animacion
– Akuapark
– Aerobi
– Gjimnastikë
– Fitness
– Banjo Turke
– Volejboll në Plazh
– Tenis
– Mini Futboll
– Ping Pong
– Boccia
– Internet në Lobby bar – Disko (deri në orën 02:00 pa pagesë)
– Cadrat dhe shezlongë në plazh dhe pishinë
– Dyshekë në plazh dhe pishinë
– Peshqirë në plazh dhe pishinë

Për fëmijët:
– Menu për Fëmijë
– Animacion
– Pishinë e Jashtme dhe e Brendshme
– Mini-club (4-12 vjec)
– Mini Disko
– Park Lojrash

Hoteli është i vendosur 90 km larg Aeroportit të Antalyas, 25 km larg Manavgatit dhe 33 km larg qytetit të Alanya-s Hoteli ndodhet në breg të detit.

Cmimet me poshte jane me perafersi. Kontaktoni me agjentet tane per ofertat e momentit:

– Qershor, duke filluar nga 879 Euro/Person

– Korrik, duke filluar nga 929 Euro/Person

– Gusht, duke filluar nga 979 Euro/Person

-Shtator, duke filluar nga 919 Euro/Person

Cmimet perfshijne avionin charter vajtje ardhje, transferten per hotel, akomodimin per 7 nete, te treja vaktet dhe pijet pa limit All Inclusive

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial