Kopenhagen, 4 dite, 205€

KUJDES: Cmimet me poshte jane referenciale dhe momentale. Cmimet rriten me shitjen e biletave. Kontaktoni me agjentet tane per t’ju gjetur oferten me te pershtatshme!

Datat e nisjes:
12 Janar        260€/person
19 Janar        215 €/person
26 Janar       210 €/person
2 Shkurt        209 €/person
9 Shkurt        205 €/person
16 Shkurt      205 €/person
23 Shkurt      205 €/person

Në çmim përfshihet:
– fluturimi direkt vajtje – ardhje me nisje nga Shkupi.
– akomodimi në hotele me 3* në qendër të qytetit.
– mëngjeset për të gjitha ditët e qëndrimit.

 

SHENIM: Per te perfituar nga kjo oferte, duhet te rezervoni te pakten 4 jave para nisjes, pasi cmimet e biletave te avionit ndryshojne. Datat e nisjes mund t’i zgjidhni sipas deshires, duke patur parasysh qe datat e festave kombetare dhe nderkombetare, festat e fundvitit dhe sezoni veror kane kosto me te larte se zakonisht. Kontaktoni me agjentet tane per te marre paketen per datat e deshiruara. Kalemi Travel bashkepunon me dhjetra hotele ne Copenhagen.

 

 

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial