Korfuz All Inclusive, 129€

Nisja nga Tirana ne oren 22:00 te dates paraardhese:

Per data te tjera, apo per paketa 8 ditore na kontaktoni:

Në pagesën për person në dhomë dyshe përfshihen:
1. Akomodim All Inclusive në hotel (mengjes, dreke, darke dhe pije gjate vakteve),
2. Vajtje – Ardhje me autobus.

Në pagesë nuk janë përfshirë:
1. Gjithshka që nuk është përmendur në këtë program.

29 Shtator 5 dite Tarifa »
Telemachos 2*S Dhomë Standart (Max: 2 Rrritur + 2 Fëmijë ose 3 Rritur) € 159.00
Corfu Belvedere 3* Dhomë Standart (Max: 2 Rrritur + 2 Fëmijë ose 3 Rritur) € 199.00
Messonghi Beach 3*S Dhomë Standart (Max: 2 Rrritur + 2 Fëmijë ose 3 Rritur) € 219.00
Alexandros 4* Dhomë Standart (Max: 2 Rrritur + 2 Fëmijë ose 3 Rritur) € 219.00
Gelina Village 5* Dhomë Standart Pa Ballkon (Max: 3 Rritur) € 259.00

Çmimi për person të Rritur në Dhomë Dyshe

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial