Limak Limra Deluxe 5* – Kemer

Kemer

Limak Limra Hotel – 5 yje. Është ndërtuar në vitin 1998 dhe u rinovia në vitin 2009. Ka një sipërfaqe prej 140.000 m2. Hoteli disponon 817 dhoma në total, prej të cilave 719 janë dhoma standarte, 37 dhoma me jakuzi, 2 dhoma per paraplegjiket, 7 suite xhunior dhe 52 dhoma familjare.

Dhomat janë të pajisura me:
– TV satelitor
– Minibar
– Kasafortë
– Ajër i kondicionuar
– Ballkon
– Karrige
– Vaskë & dush
– Telefon (me pagesë)
– Tharëse flokësh

Brenda kompleksit të Hotelit:
– Restorant kryesor, 3 Restorante A’La Carte falas (turk, japonez dhe peshku) dhe 4 Restorante A’La Carte me pagesë dhe me rezervim (meksikan, kinez, barbeky dhe Italian)
– 6 Bar-e
– Pishina të jashtme, pishinë të brendshme dhe Akuapark
– Shërbim Mjekesor
– Këmbim Valute
– Makina me qera
– Parkim makinash
– Internet
– Sherbim Lavanderie
– Parking
– Kinema
– Shopping
– Parukeri
– Banjo turke, Sauna, Masazh, SPA, Jakuzi dhe Fitness Center
– Animacione, Disko, Fusha tenisi, Volejboll në plazh, Basketboll, Aerobi, Ping Pong, Sporte ujore, Lojë me shigjete, Bilardo, Kurse tenisi, Lojra me kompjuter, etj.

Më Shume Detaje:Koncepti “Ultra All Inclusive” përfshin:
– Mëngjesi, dreka dhe darka bufe në Restorantin Kryesor.
– Snack Bar
– Të gjitha pijet alkolike të vendit dhe jo alkolike (në disko me pagese)
– Cadrat dhe shezlonge në plazh dhe pishinë
– Dysheke ne plazh dhe ne pishine
– Peshqire ne plazh dhe ne pishine
– Banjo turke
– Gjimnastike ne uje
– Sauna
– Jakuzi
– Fitness center
– Animacione
– Disko
-2 fusha tenisi
– Vollejboll ne plazh
– Basket-boll
– Futboll
– Aerobi
– Ping Pong
– Sporte ujore pa motorr
– Loje me shigjete

Për fëmijët:
– Mini klub (4- 12 vjec)
– Pishine
– Animacione
– Park lojrash
– Menu (gjatë drekës)
– Mini-disko
– Kujdestare për fëmijët (me pagesë)

Cmimet me poshte jane me perafersi. Kontaktoni me agjentet tane per ofertat e momentit:

– Qershor, duke filluar nga 809 Euro/Person

– Korrik, duke filluar nga 939 Euro/Person

– Gusht, duke filluar nga 969Euro/Person

– Shtator, duke filluar nga 809 Euro/Person

Cmimet perfshijne avionin charter vajtje ardhje, transferten per hotel, akomodimin per 7 nete, te treja vaktet dhe pijet pa limit All Inclusive

 

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial