Long Beach Resort & SPA 5* – Alanya

Alanya

Long Beach Resort – 5 yje është ndërtuar në vitin 2006 Ky kompleks ka një sipërfaqje prej 70.000 m² dhe përbëhet nga një ndërtesë 9 katëshe. dhe disponon 653 dhoma në total prej të cilave 458 dhoma standarte, 90 dhoma familjare duplex, 30 Suita Familjare Duplex, 8 dhoma për paraplagjikët, 3 Suita Junior, 11 Suita nga Pishina, 4 Suita, 1 Suitë e Madhe dhe 48 vila.

Dhomat janë të pajisura me:
– TV satelitor
– Minibar
– Ajër i kondicionuar
– Kasafortë
– Tapet
– Ballkon
– Vaskë & dush
– Telefon (me pagesë)
– Tharëse flokësh
Dhomat pastrohen përditë, carcafët dhe peshqirët ndërrohen përditë.

Brenda kompleksit të Hotelit:
– Restorant i Jashtëm, Restorant i Brendshëm dhe 4 Restorante A La Carte (Italian, Mediterran, Specialitet Turk dhe Kinez)
– 11 Bar-e
– Pishinë e Jashtme, Pishinë e Brendshme, Pishinë për Fëmijë, Plazh, Rrëshkitëse, Jakuzi dhe Akuapark
– Fitness, Sauna, Banjo Turke dhe Qendër SPA
– Disko
– Miniclub
– Volejboll në Plazh
– Fushë Tenisi, Fushë Futbolli, Fushë Basketbolli, Muzikë Live, Dyqane, Kinema, Kujdestare për Fëmijë, Bilardo, Bowling, Sallon Bukurie, Parukeri, Park Lojrash, Ping Pong, Shkëmbim Valute, Internet Kafe, Internet në Loby, Makina me qera, Shërbim Lavanterie, Shërbim Mjekësor, etj.

Më Shume Detaje:Koncepti “Ultra All Inclusive” përfshin:
– Mëngjesi, dreka dhe darka bufe në Restorantin Kryesor
– Të gjitha pijet alkolike të vendit dhe jo alkolike.
– Restorante A La Carte (Italian, Mediterran, Specialitet Turk dhe Kinez- rezervim 1 ditë
para)
– Amfiteatër
– Animacion
– Akuapark
– Aerobi
– Gjimnastikë
– Fitness
– Sauna
– Banjo Turke
– Volejboll në Plazh
– Basketboll
– Tenis
– Muzikë Live
– Ping Pong
– Mini Futboll
– Disko
– Cadrat dhe shezlonge në plazh dhe pishinë
– Dyshekë në plazh dhe pishinë
– Peshqirë në plazh dhe pishinë

Për fëmijët:
– Menu për Fëmijë
– Animacion
– Pishinë e Jashtme
– Mini-club (4-12 vjec)
– Mini Disko

Hoteli është i vendosur 90 km larg Aeroportit të Antalyas dhe 20 km larg qytetit të Alanya-s
Hoteli ndodhet në breg të detit

Cmimet me poshte jane me perafersi. Kontaktoni me agjentet tane per ofertat e momentit:

– Qershor, duke filluar nga 849 Euro/Person

– Korrik, duke filluar nga 869 Euro/Person

– Gusht, duke filluar nga 929 Euro/Person

-Shtator, duke filluar nga 849 Euro/Person

Cmimet perfshijne avionin charter vajtje ardhje, transferten per hotel, akomodimin per 7 nete, te treja vaktet dhe pijet pa limit All Inclusive

 

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial