MC Beach Park Resort & SPA 5* – Alanya

Alanya

Hotel Mc Park Resort (ish Serapsu Hotel) – 5 yje është ndërtuar në vitin 1992, rinovuar në vitin 2009 dhe ndodhet në Breg të Detit, 110 km larg nga Aeroporti i Antalias dhe 12 km larg nga Qyteti i Alanyas. Hoteli disponon një godinë 6 – katëshe  dhe përbëhet nga  246 Dhoma Standarte dhe 18 Dhoma Familjare.

Dhomat janë të pajisura me:
– TV satelitor
– Minibar (ujë)
– Ajër i kondicionuar
– Kasafortë (me pagesë)
– Tapet
– Ballkon
– Vaskë dhe dush
– Telefon (me pagesë)
– Tharëse flokësh

Brënda Kompleksit të Hotelit:
– Restorant i Jashtëm dhe Restorant i Brendshëm
– 4 Bar-e
– Pishinë e Jashtme, Pishinë e Brendshme dhe Pishinë për Fëmijë
– Plazh privat
– Rrëshkitëse
– Jakuzi
– Fitness, Sauna, Banjo Turke dhe Qendër SPA
– Miniclub
– Volejboll në Plazh
– Fushë Tenisi
– Fushë Basketbolli
– Bilardo, Muzikë Live, Disko, Dyqane, Sallon Bukurie, Parukeri, Ping Pong, Shkëmbim Valute, Internet Kafe, Internet në Loby, Makina me qera, Shërbim Lavanterie, Shërbim Mjekësor, etj.

Më Shume Detaje: Koncepti “Ultra All Inclusive” përfshin:
– Mëngjesin, Drekën dhe Darkën bufe në Restorantin Kryesor
– Të gjitha pijet alkolike të vendit dhe jo alkolike nga ora 10:00 deri ne 24:00
– Çaj, Kafe dhe Embëlsira pasditeve

Hoteli ofron gjithashtu:
– Amfiteatër
– Animacion
– Miniclub
– Mini -Kopësht zoologjik
– Kënd lojërash
– Akuapark
– Aerobi
– Gjimnastikë
– Fitness
– Sauna
– Banjo Turke
– Volejboll në Plazh
– Basketboll
– Tenis
– Muzikë Live
– Dyshek dhe peshqirë në plazh dhe pishinë

Hoteli është i vendosur në Breg të Detit, 110 km larg Aeroportit të Antalyas dhe 12 km larg qytetit të Alanya-s.

Cmimet me poshte jane me perafersi. Kontaktoni me agjentet tane per ofertat e momentit:

– Qershor, duke filluar nga 619 Euro/Person

– Korrik, duke filluar nga 619 Euro/Person

– Gusht, duke filluar nga 709 Euro/Person

-Shtator, duke filluar nga 629 Euro/Person

Cmimet perfshijne avionin charter vajtje ardhje, transferten per hotel, akomodimin per 7 nete, te treja vaktet dhe pijet pa limit All Inclusive

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial