MC Mahberi Beach 4*- Alanya

Alanya

Hoteli me 4 yje është ndërtuar në vitin 1988 dhe rikonstruktuar në vitin 2003. Ky hotel perbehet nga dy ndertesa 6-kateshe, ka nje sipërfaqje prej 30.000 m² dhe ka 200 dhoma standarte dhe 7 familjare.

Dhomat janë të pajisura me:
– Ajër të Kondicionuar
– TV
– Telefon
– Minibar
– Kasafortë
– Banjo me Dush/Vaskë dhe Tharëse Flokësh
– Ballkon ose Tarracë

Brënda Kompleksit të Hotelit:
– Restorant,
– Disa Bare,
– Disko,
– Pishinë të brendshme, Pishinë të jashtme dhe Pishinë për Fëmijë,
– Kënd lojërash,
– Dhomë Koferencash,
– Shërbim lavanderie/mjekësor,
– Dhomë Lojërash,
– Parukeri dhe Dyqane të ndryshme,
Aktivitete si: Animacione, Fitness, Sauna, Banjo Turke, Sporte Ujore, Tenis, Ping Pong, Vollejboll, Basketboll, Bilardo, Aerobi, etj.

Më Shume Detaje:Koncepti “ All Inclusive “ përfshin:
– Mëngjesi, dreka dhe darka
– Pijet freskuese dhe disa pije alkoolike
– Mini buffet për fëmijë
– Volejboll në plazh
– Sportet e ujit(me pagesë)
– Tenis (për lojë me kohë të shkurtër)
– Sauna
– Banjo Turke
– Aqua Park
– Fitness Center
Hoteli gjendet 110 km larg nga aeroporti , 12 km larg nga qendra e Alanyas dhe 0 m larg plazhit.

Cmimet me poshte jane me perafersi. Kontaktoni me agjentet tane per ofertat e momentit:

– Qershor, duke filluar nga 559 Euro/Person

– Korrik, duke filluar nga 569 Euro/Person

– Gusht, duke filluar nga 639 Euro/Person

-Shtator, duke filluar nga 569 Euro/Person

Cmimet perfshijne avionin charter vajtje ardhje, transferten per hotel, akomodimin per 7 nete, te treja vaktet dhe pijet pa limit All Inclusive

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial