Meder Resort 5* – Kemer

Kemer

Meder Resort and Spa – 5 yje Eshte ndertuar ne vitin 2004 dhe ka nje siperfaqe prej 11.000 m2 Disponon 228 dhoma në total prej te cilave 213 jane dhoma standarte, 3 jane per paraplegjiket edhe 12 jane suite. Dhomat janë të pajisura me :

  • -TV satelitor
  • -Minibar
  • -Kasafortë
  • -Ajër i kondicionuar
  • -Ballkon
  • -Vaskë&dush
  • -Telefon (me pagesë)
  • -Tharëse flokësh

 

Brenda kompleksit të Hotelit: Restorant kryesor, Restorant a’ la carte internacionale, 5 bar-e, Disko, Pishine e jashtme, Pishine per femije, Animacione, Miniklub, SPA, Ping Pong, Makina me qera, Parkim makinash, Sherbime mjekesore, Sherbime Lavanderie, Kembim Valute, Internet, Bilardo, Shopping Center, Parukeri Sherbim ne dhome, Masazh, Salle lojrash, Sauna, Banjo turke, Masazh, Salle konference, Fusha tenisi, Futboll, Volejboll, Fitness Center, Masazh, Jakuzi, Sporte ujore

Më Shume Detaje:Koncepti “All Inclusive” përfshin:
– Mëngjesi, dreka dhe darka bufe në Restorantin Kryesor.
– Snack Bar
– Të gjitha pijet alkolike të vendit dhe jo alkolike
– Animacione
– Banjo turke
– Sauna
– Fitness
– Disko
– Aerobi
– Gjimnastike
– Ping Pong
– Fusha tenisi
– Volejboll
– Futboll
– Cadrat dhe shezlonge në plazh dhe pishinë
– Dyshekë në plazh dhe pishinë
– Peshqirë në plazh dhe pishinë
– PishinaPer femije:
– Mini klub
– Pishine
– Mini-disko
– Animacione
– Park lojrash
– Kujdestare per femije (me pagese)

Cmimet me poshte jane me perafersi. Kontaktoni me agjentet tane per ofertat e momentit:

– Qershor, duke filluar nga 583 Euro/Person

– Korrik, duke filluar nga 635 Euro/Person

– Gusht, duke filluar nga 660 Euro/Person

– Shtator, duke filluar nga 594 Euro/Person

Cmimet perfshijne avionin charter vajtje ardhje, transferten per hotel, akomodimin per 7 nete, te treja vaktet dhe pijet pa limit All Inclusive

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial