Miracle Resort 5* – Lara Kundu

Lara – Kundu

Hotel Miracle Resort – 5 yje është ndërtuar në vitin 2005 Ky kompleks ka një sipërfaqje prej 135.000 m² dhe përbëhet nga një ndërtesë kryesore 9- katëshe. Numri total i dhomave është 565 prej te cilave 425 dhoma standarte, 4 dhoma për paraplegjikët, 122 dhoma familjare dhe 14 suita junior.

Dhomat janë të pajisura me:
– TV
– Minibar
– Ajër i kondicionuar
– Kasafortë (me pagesë)
– Ballkon
– Muzikë
– Vaskë & dush
– Telefon (me pagesë)
– Tharëse flokësh

Dhomat dhe peshqirët pastrohen dhe ndërrohen përditë, carcafet ndërrohen 3 herë në javë.

Brenda kompleksit të Hotelit:
– Restorant i Jashtëm, Restorant i Brendshëm dhe 4 Restorante A La Carte (Italian, Turk, Peshk, Meksikan)
– 5 Bar-e
– Pishinë e Hapur, Pishinë e Mbyllur dhe Pishinë për Fëmijë
– Plazh
– Rrëshkitëse
– Fitness
– Sauna, Banjo Turke, Jakuzi dhe Qendër SPA
– Disko
– Miniclub
– Volejboll në Plazh, Fushë Tenisi, Kalçeto, Fushë Volejbolli dhe Basketbolli
– Mini Golf
– Muzikë Live
– Bilardo
– Dyqane
– Baby Sitter
– Sallon Bukurie, Parukeri, Park Lojrash, Ping Pong, Mini Futboll, Lojë me kompjuter, Lojë me Letra, Shkëmbim Valute, Internet Kafe, Internet ne Loby, Makina me qera, Shërbim Lavanterie, Shërbim Mjekësor etj.

Më Shume Detaje: Koncepti “Ultra All Inclusive” përfshin:
– Mëngjesi, dreka dhe darka bufe ne Restorantin Kryesor.
– Të gjitha pijet alkolike të vendit dhe jo alkolike nga ora 10:00 deri në 24:00.
– Restorant A La Carte (Turk, Italian, Peshk, Meksikan (me pagesë)
– Animacion
– Akuapark
– Aerobi
– Gjimnastikë
– Fitness
– Sauna
– Banjo Turke
– Volejboll në Plazh
– Tenis
– Basketboll
– Mini Futboll
– Muzikë Live
– Ping Pong
– Disko (pijet me pagesë)
– Lojë me letra
– Cadrat dhe shezlonge në plazh dhe pishinë
– Dyshekë në plazh dhe pishinë
– Peshqirë në plazh dhe pishinë (me kartë)

Për fëmijët:
– Pishinë
– Mini-club (4-8 vjec)
– Junir Club (9-11 vjec)
– Teenage Club (12-16 vjeç)
– Park Lojrash

Hoteli ndodhet 11 km nga Antalya dhe 15 km nga Aeroporti i Antalyas.

Cmimet me poshte jane me perafersi. Kontaktoni me agjentet tane per ofertat e momentit:

– Qershor, duke filluar nga 880 Euro/Person

– Korrik, duke filluar nga 915 Euro/Person

– Gusht, duke filluar nga 936 Euro/Person

– Shtator, duke filluar nga 880 Euro/Person

Cmimet perfshijne avionin charter vajtje ardhje, transferten per hotel, akomodimin per 7 nete, te treja vaktet dhe pijet pa limit All Inclusive

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial