Tajlande (Bangkok + Phuket), 20 Nëntor, hotele 5*, 8 netë, €1120

 

 

KUJDES: Cmimet me poshte jane referenciale dhe momentale. Cmimet rriten me shitjen e biletave. Kontaktoni me agjentet tane per t’ju gjetur oferten me te pershtatshme!

Nisja me 20 Nëntor, 8 netë, 1120 euro/person

Përfshihet ne cmim:
– biletat vajtje-arrdhje nga Tirana me bagazhe të plota
– akomodimi në Eastin Grand Hotel Sathorn 5* ne Bangkok per 2 netë qendrimi
– akomodimi në U Zenmaya Phuket 5* ne Phuket per 5 netë qendrimi
– transfertat aeroport – hotel – aeroport ne Bangkok dhe ne Phuket
– mengjeset për të gjitha ditët e qendrimit

Data te tjera nisjeje me këtë cmim: 12, 14, 18 Nëntor.

Rreth ofertës:
Nëse interesoheni për data apo hotele të tjera (me ekonimkë ose më luksozë), kontaktoni me agjentët tanë, pasi Kalemi Travel bashkëpunon me qindra hotele në Tajlandë. Gjithashtu paketa mund të personalizohet sipas deshires tuaj. (më shumë ditë qendrimi për vizita ne Bangkok, dhe më pak për plazh në Phuket; qendrim vetëm në Bangkok, ose vetëm në Phuket, etj). Varianti qe kemi reklamuar eshtë kombinimi më i pëlqyer nga klientët tanë.

Përvec udhëtimit mund te rezervoni ture të ndryshme me guide (Anglisht) ne Bangkok ose ne Phuket si:
– Pallati Mbreteror dhe Tempujt
– Guide me anije ne ishujt me te bukur dhe ne Phi Phi Island (plazhi ku eshte  filmuar “The Beach” me aktorin Leonardo Di Caprio). Ky eshte nje nga ishujt me te bukur jo vetem ne Tajlande por te cilesuara ne te gjithe boten.
– Marketi Lundrues
– Tempulli i Tigrave dhe Dushi me Elefante
– Akuariumi “Sea Life” ne Bangkok

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial