Pemar Beach Resort 5*- Alanya

Alanya

Hotel Pemar Beach Resort – 5 yje është ndërtuar në vitin 2004 Hoteli ka nje sipërfaqje 29.800 m² dhe përbëhet nga një ndërtesë 7 katëshe, disponon 537 dhoma në total nga të cilat 439 janë dhoma standarte – 9 dhoma familjare, 4 dhoma për paraplegjikët, – 22 dhoma të ndërlidhura me njëra-tjetrën – 36 dhoma lluks, – 27 suita mbretërore.

Dhomat janë të pajisura me:
– Ballkon
– TV
– Minibar (me pagesë)
– Kasafortë (me pagesë)
– Ajër i kondicionuar
– Dush
– Telefon (me pagesë)
– Tharëse flokësh Dhomat pastrohen cdo ditë, peshqirët ndërrohen përditë, carcafët 3 herë në javë.

Brenda kompleksit të Hotelit:
– Restorant i Jashtëm, Restorant I Brendshëm, Restorant A La Carte
– 6 Bar-e dhe Disko
– Pishinë e Hapur, Pishinë e Mbyllur, Pishinë për Fëmijë dhe Rrëshkitëse
– SPA, Sauna dhe Banjo Turke,
– Miniclub
– Fushë Tenisi, Volejboll në Plazh Privat, Fushë Volejbolli dhe Basketbolli, Fushë Futbolli, Baby Sitter,  Sporte Uji, Plazh, Fitness, Amfiteatër, Ping Pong, Parukeri, Dyqane, Bilardo, Internet Café, Internet në Recepsion, Shkëmbim Valute, Makina me qera, Shërbim Lavanterie, Shërbim Mjekësor etj.

Më Shume Detaje: Koncepti “All Inclusive”

“All Inclusive” përfshin:
– Mëngjesi, dreka dhe darka bufe në Restorantin kryesor.
– Të gjitha pijet alkolike të vendit dhe jo alkolike nga ora 10:00 deri në 24:00.
– Animacion
– Akuapark
– Aerobi
– Gjimnastikë
– Sauna
– Banjo Turke
– Fitness Center
– Ping Pong
– Futboll
– Bilardo (nga mosha 14 vjec e lart)
– Lojë me Letra
– Volejboll në Plazh
– Ping Pong
– Cadrat dhe shezlonge në plazh dhe pishinë
– Dyshekë në plazh dhe pishinë
– Peshqirë në plazh dhe pishinë (ndërrimi i peshqirëve me pagesë)

Për fëmijët:
– 3 (tre) pishina
– Mini-club (4-12 vjec),
– Park lojrash
– Mini disko

Hoteli ndodhet 90 km larg nga aeroporti, 38 km larg zonës se Alanya-s dhe 15 km larg Manavgat.
Hoteli ndodhet në breg të detit.

Cmimet me poshte jane me perafersi. Kontaktoni me agjentet tane per ofertat e momentit:

– Qershor, duke filluar nga 759 Euro/Person

– Korrik, duke filluar nga 709 Euro/Person

– Gusht, duke filluar nga 799 Euro/Person

-Shtator, duke filluar nga 769 Euro/Person

Cmimet perfshijne avionin charter vajtje ardhje, transferten per hotel, akomodimin per 7 nete, te treja vaktet dhe pijet pa limit All Inclusive

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial