Phaselis Hill Resort 5* – Kemer

Kemer

Hoteli me 5 yje ndodhet 45 km nga aeroporti i Antalyas, 5 km nga qyteti i Kemerit, 12 km nga rrethi i Phaselit, 2 km nga qyteti i Goynukut. Plazhi privat me rërë dhe guralecë ndodhet 700 metra larg nga hoteli. Numri i dhomave në total është 270.

Në brëndësi të dhomave do të gjeni:
– Ajër të kondicionuar
– Tharëse flokësh
– Dysheme me tapet
– Telefon
– Robdeshan dhe pantofla
– Kasafortë

Në ambjentet e hotelit do të gjeni:
– Restoranti kryesor bufe dhe 2 Restorante A La Carte (Teppanyaki dhe Lakios)
– Bari në lobby, Bari i Tarracës, Disko bar, Bari i pishinës dhe Bari i qendrës së lojrave
– Pishinë dhe Plazh privat
– Mini Futboll, Fushë tenisi, Basketboll, Gjymnastikë në ujë, ping pong, Step aerobi, leksione danci, Shigjeta prej druri, dhe kampionate të ndryshme.
– Mini clube për fëmijë (lojra të ndryshme, mini disko, clubi i hobeve, mini video dhe mini show të ndryshëm)
– Wifi me pagesë në shumicën e ambjenteve të hotelit

Më Shume Detaje: Koncepti “Ultra All Inclusive” përfshin:
– Vaktet e mëngjesit, mëngjesi i vonuar, dreka, dreka e vonuar dhe darka ne Bufe
– Disa pije alkolike dhe jo-alkolike. Disa pije importi delux
– Minibari që rimbushed nji herë në ditë
– Peshqir, cadra dhe shezlongje për në pishinë dhe plazh
– Kanoe, sauna, banjo turke, qëndra e fitnesit dhe të gjitha animacionet

Cmimet me poshte jane me perafersi. Kontaktoni me agjentet tane per ofertat e momentit:

– Qershor, duke filluar nga 809 Euro/Person

– Korrik, duke filluar nga 979 Euro/Person

– Gusht, duke filluar nga 1069 Euro/Person

– Shtator, duke filluar nga 1029 Euro/Person

Cmimet perfshijne avionin charter vajtje ardhje, transferten per hotel, akomodimin per 7 nete, te treja vaktet dhe pijet pa limit All Inclusive

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial