Porto Carras Sithonia 5* – Halkidiki, Greqi, 7 Netë, për Nisje më 5 Shtator, €610

Porto Carras Sithonia 5*, Ultra All Inclusive, Halkidiki, 7 Netë €610.
Zbritje 15% për rezervime të Hershme deri më 31 Korrik dhe për Nisje pas 1 Shtator. 
Çmimi 610€ për person për 7 netë për Nisje më 5 Shtator. 
Çmimi 880€ për person për 7 netë për Nisje deri më 16 Gusht. 
Shtesa 55€ për transportin vajtje – ardhje nga Tirana.

Sithonia është identifikuar me relaksin. Klientëve u jepet mundësia për të vizituar Porto Carras në çdo kohë të vitit. Hoteli ka 458 dhoma të projektuara për të kënaqur të gjitha nevojat, duke përfshirë edhe 142 suita. Kazino Porto Carras është në Sithonia.

Klientët mund të darkojnë në Orangerie, një restorant me pamje nga pemët e portokallit, të mbjella posaçërisht për të krijuar këtë ambient unik. Restorant Epikuri, një restorant elegant i dekoruar në të kuqe të thellë shërben ushqimet tradicionale greke dhe ndërkombëtare në stilin bufe duke garantuar kënaqësi absolute.

Porto Carras Sithonia ndodhet 1,5 km nga Neos Marmaras në Halkidiki 1600 metra larg Sandy Beach i rrethuar nga kopshte të bukura dhe piktoreske me 34 plazhe private.

Më Shume Detaje: Porto Carras Sithonia ndodhet 1,5 km nga Neos Marmaras në Halkidiki 1600 metra larg Sandy Beach i rrethuar nga kopshte të bukura dhe piktoreske me 34 plazhe private.

Cmimet me poshte jane me perafersi. Kontaktoni me agjentet tane per ofertat e momentit:

– Qershor, duke filluar nga 519 Euro/Person

– Korrik, duke filluar nga 719 Euro/Person

– Gusht, duke filluar nga 799 Euro/Person

– Shtator, duke filluar nga 659 Euro/Person

Cmimet perfshijne transferten per hotel, akomodimin per 7 nete dhe mengjesin dhe darken. Transporti kushton 55 euro/person.

 

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial