Possidi Paradise 4*- Possidi Halkidiki

Një kombinim perfekt i pamjeve mahnitëse të malit Olimp dhe plazheve të detit Egje. Vendndodhja së bashku me mjedisin modern, dhomat e rinovuara, objektet e atletikës dhe zbavitjes si edhe krijimet e veçanta gastronomike e bejnë Possidi Paradise një destinacion perfekt për te gjithë.

Nuk është e rastësishme që kuzhina mesdhetare është një ndër zgjedhjet e para të njërëzve në të gjithë botën. Restorantet e hotelit me një larmi menuje të përbërë nga gatime tradicionale mesdhetare garantojnë kënaqjen e te gjitha llojeve të shijeve gastronomike.

 

110 Dhomat e hotelit ofrojnë: – Ajër të kondicionuar, – Bakon, – Tharëse flokesh, – Radio, – Frigorifer, – TV satelitor, – Telefon, Kasafortë.

Shërbimet e tjera që ofron hoteli jane: interneti Wi- Fi, dhoma e ndihmës së shpëjtë, libraria, sportet ujore, makina me qera, sherbim zgjimi etj.

Objekte të tjera që tërheqin vëmendjen në hotel janë; pishina e jashtme, spa dhe sauna, palestra, dhoma e zbavitjeve(lojra, bilardo), piano bar-i etj

Koncepti – Half Board – Gjysëm Pensioni – Mengjesi dhe Darka shërbehen.

Më Shume Detaje: Distancat:- në plazh
– 110 km nga Selaniku
– 13.6 km nga Kallithea

Cmimet me poshte jane me perafersi. Kontaktoni me agjentet tane per ofertat e momentit:

– Qershor, duke filluar nga 269 Euro/Person

– Korrik, duke filluar nga 359 Euro/Person

– Gusht, duke filluar nga 389 Euro/Person

– Shtator, duke filluar nga 319 Euro/Person

Cmimet perfshijne transferten per hotel, akomodimin per 7 nete dhe mengjesin dhe darken. Transporti kushton 55 euro/person.

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial