Presa di Finika 5*, Kemer – Antalya

Kemer

Hoteli me 5 yje ndodhet në rrethin e Finikës, 120km larg aeroportit të Antalyas, 66 km larg qytetit të Kemerit, 500 metra larg bregut të detit dhe 10 minuta larg me makinë prej një nga urave më të vejtra në formë harku – Ura e Limurës. Totali i dhomave është 297, të cilat ndahen në 221 dhoma standarte (2+1 pax), 24 dhoma lidhëse, 3 dhoma per persona me aftësi të kufizuar.

Në të gjitha dhomat e hotelit do të gjeni:
– Ballkon
– Vaske
– Tharëse flokësh
– Ajër të kondicionuar
– WiFi pa pagesë
– Tv me kanale satelitore
– Minibar
– Qilim në dysheme
– Linjë telefoni direkte
– Arkë (me pagesë)

Në ambjentet e hotelit do të gjeni:
–  Restorant Buffet dhe dy Restorante A La Carte me kuzhinë tradicionale Turke, Ndërkombëtare dhe Peshku
– Spa me pishinë të brëndshme, banjo turke, sauna dhe masazh.
– Pishinë të jashtme
– Plazh privat me rërë, kalim nëntoksor
– Paisje për lojra në ujë

Për Fëmijët:
– Miniclub fantastik për vogëlushat 04-10 vjeç
– Staf animatorësh
– Pishinë për fëmijët
– Sallë kompjuterash
– Bebisiter

Më Shume Detaje: Koncepti “All inclusive” përfshin:
– Bufe e hapur për mëngjes, mëngjes i vonshëm, dreka, pasdite ëmbëlsira, çaj dhe kafe, darka
– Të gjitha lëngjet dhe pijet alkoolike vendore deri në ora 24.30
– 1 herë për rezervim për qëndrim javor në 1 nga Restorantet A La Carte.
– Shezlong, Çadra dhe Peshqirë pa pagesë në Pishinë dhe Plazh
– Sauna, Spa dhe Banjo TurkeNuk janë të përfshira në paketën “All Inclusive”:
– Të gjitha pijet nga importi, lëngu i freskët, pijet në shishe, pijet në Disco bar.

Cmimet me poshte jane me perafersi. Kontaktoni me agjentet tane per ofertat e momentit:

– Qershor, duke filluar nga 499 Euro/Person

– Korrik, duke filluar nga 520 Euro/Person

– Gusht, duke filluar nga 550 Euro/Person

-Shtator, duke filluar nga 430 Euro/Person

Cmimet perfshijne avionin charter vajtje ardhje, transferten per hotel, akomodimin per 7 nete, te treja vaktet dhe pijet pa limit All Inclusive

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial