Punta Cana, Republika Domenicane, 8 dite, 999€, All Inclusive

Punta Cana, Republika Domenicane

Kontaktoni me agjentet tane per datat e deshiruara.

Datat e nisjes dhe cmimet përkatëse: 

1 Nëntor, 7 netë, 1199 euro/person
4 Nëntor, 7 netë, 1200 euro/person
8 Nëntor, 7 netë, 999 euro/person
13 Nëntor, 7 netë, 1050 euro/person
15 Nëntor, 7 netë, 1050 euro/person
20 Nëntor, 7 netë, 1100 euro/person
22 Nëntor, 7 netë, 1100 euro/person
25 Nëntor, 7 netë, 1200 euro/person
27 Nëntor, 7 netë, 1125 euro/person
29 Nëntor, 7 netë, 1100 euro/person

4 Dhjetor, 7 netë, 1150 euro/person
6 Dhjetor, 7 netë, 1100 euro/person
11 Dhjetor, 7 netë, 1200 euro/person

18 Dhjetor, 7 netë, 1420 euro/person (Krishtlindjet)

Ne cmim perfshihet:
– Fluturimi me avion vajtje-arrdhje nga Tirana
– Bagazhe te plota
– Transferta aeroport – hotel – aeroport
– Akomodimi ne hotel Be Live Collection Punta Cana 5* për 7 nete qendrimi
– Koncepti All Inclusive (Mengjes, dreke, darke, pije alkoolike dhe jo-alkoolike pa limit)

 

Ne cmim perfshihet:
– Fluturimi me avion vajtje-arrdhje nga Tirana
– Bagazhe te plota
– Transferta aeroport – hotel – aeroport
– Akomodimi ne hotel Sirenis Cocotal Beach Resort 5* per 7 nete qendrimi
– Koncepti All Inclusive (Mengjes, dreke, darke, pije alkoolike dhe jo-alkoolike pa limit)

Hotele te tjera: (kontaktoni me agjentet tane per te te marre ofertat per keto hotele)
– Be Live Collection Resort 5*
– Grand Bahia Principe Turquesa 5*
– Natura Park Beach Eco Resort 5*
– Now Garden Punta Cana 5*
– Grand Bahia Principe Punta Cana 5*
– Club Hotel Riu Bambu All Inclusive 5*
– Alsol Luxury Village 5*
– Ocean Blue & Sand 5*
– Sirenis Punta Cana Resort Casino & Aquagames 5*
– Riu Republica – Adults Only 5*
– Catalonia Punta Cana 5*
– Bavaro Princess Resort Spa And Casino 5*
– Luxury Bahia Principe Esmeralda 5*
– Luxury Bahia Principe Ambar Blue 5*
– Punta Cana Princess All Suites Resort & Spa Adults Only 5*
– Now Larimar Punta Cana 5*
– Barcelo Bavaro Beach Adults Only 5*

Oferta eshte momentale. Per rezervim mjafton 50% e pageses si fillim, pjesa tjeter deri 10 dite para nisjes. Kalemi Travel bashkepunon me qindra hotele ne Punta Cana, ndaj nese deshironi variante te tjera hotelesh, ose nese preferoni ndonje hotel qe nuk eshte ne listen mesiper, mjafton te kontaktoni agjentet tane.

 

 

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial