Pushime Verore 2017

Rezervoni pushimet tuaja verore me Kalemi Travel dhe perfitoni pushime te tjera FALAS.
Per me shume, kliko KETU!

PUSHIME VERORE 2017

Kalemi Travel ju mundeson paketa pushimesh ne cdo skaj te globit dhe udhetime me crociera. Lexoni me poshte disa prej destinacioneve me te kerkuara. Ndiqni faqen tone ne Facebook per sugjerimet me te fundit ose kontaktoni me agjentet tane per te marre oferten me te pershtatshme per ju. Ne menyre qe te merrni nje pergjigje sa me te shpejte dhe te sakte per kerkesen tuaj, ju lutem na dergoni keto specifika:

1) Destinacionin e preferuar (nese keni)
2) Datat e udhetimit dhe numrin e neteve te qendrimit
3) Numrin e personave dhe moshen e femijeve (nese ka)
4) Standartet qe preferoni dhe vaktet e perfshira (mengjes, mengjes e darke apo all inclusive)
5) Deshironi apo jo transport nga agjensia.

Menyrat e kontaktit:
– Mesazh ne faqen tone ne Facebook
– Email ne turizem@kalemitravel.com
– Prane agjensise tone, Sheshi Willson, rrethqarkullimi i Tiranes se Re
– Tel: 044319999, 0695884999
SHENIM: Ju lutemi, na kontaktoni ne nje prej adresave tona, ose ne Facebook ose ne email. Jo te njejten kerkese ne te dyja: edhe email edhe Facebook. Ju faleminderit per mirkuptimin!


Disa prej destinacineve me te sugjeruara: 

TURQI:
Antalya – fluturim charter nga Tirana. Paketa All Inclusive
Bodrum – fluturim me avion nga Tirana. Paketa All Inclusive

GREQI:
Ofrojme pushime ne te gjitha plazhet Greke si Korfuz, Halkidiki, Lefkada, Parga, Preveza, Zakynthos, Krete, Santorini, Mykonos, Sivota, Riviera Olimpike etj etj.
Transport i organizuar mundesohet ne disa hotele ne Lefkada, Korfuz, Halkidiki. Per ishujt e larget si Santorini, Mykonos, Krete, Rhodos mundesojme bileta avioni me nisje nga Tirana dhe Selaniku.

SPANJE:
Ofrojme pushime ne te gjitha plazhet e Spanjes si Costa Brava, Ibiza, Palma de Mallorca, Tenerife, Barcelone etj. Nisje me avion nga Tirana ose nga Shkupi.

MALTA: 
Nisje me avion nga Tirana ose Shkupi.

KROACI: 
Ofrojme pushime ne plazhet me te bukura kroate si Dubrovnik, Korcula, Orebic, Hvar, Opatija, Split, Makarska, Rijeka etj. Transporti personal.

MAL I ZI: 
Ofrojme pushime ne plazhet me te bukura malazeze si Budva, Ulqin, Petrovac etj. Transporti personal.

ITALI:  
Ofrojme pushime ne plazhet me te bukura italiane si Calabri, Sicili, Sardenja, Capri, Amalfi, Puglia, Liguria, Portofino etj.
Nisja me avion nga Tirana dhe me tren, sipas destinacionit qe ju zgjidhni.

PORTUGALI:
Ofrojme pushime ne plazhet me te bukura portugeze si Lisbona, Algarve, Cascais, Albufeira etj.
Nisja me avion nga Tirana.

EGJIPT:
Ofrojme pushime ne plazhet me te bukura si Sharm el Sheikh, Hurghada etj.
Nisja me avion nga Tirana.

FRANCE:
Ofrojme pushime ne plazhet me te bukura franceze si Nice, Monte Carlo, San Tropez etj.
Nisja me avion nga Tirana.

BULLGARI: 
Ofrojme pushime ne Varna, Golden Sands, Sunny Beach, Burgas etj
Transporti personal ose me avion nga Tirana.

CROCIERA: 
Udhetime fantastike me Costa Crociera ne Mesdhe, dhe Celestial Cruices ne ishujt greke si Santorini, Mykonos, Rhodos, Krete. Udhertimet ne Mesdhe jane minimumi 7 nete. Udhetimet ne ishujt greke jane 3, 4, dhe 7 nete.

Per cdo destinacion tjeter qe nuk eshte ne kete liste, na kontaktoni!

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial