Queens Park Le Jardin 5* – Kemer

Kemer

Hoteli me 5 yje është ndërtuar në vitin 1994 dhe ka një sipërfaqje prej 60.000 m². Ky kompleks ka 476 dhoma në total nga të cilat 196 janë dhoma standarte, 210 janë Club rooms, 64 jane dhoma familjare dhe 6 jane suita. Territori i pjesës më të madhe të hotelit ndodhet në gjelbërim.Ai është vendosur mes gjelbërimit të malit Taurus dhe ujërave blu të kristalta të detit Mesdhe.

Të gjitha dhomat janë të pajisura me:
– Ajër të Kondicionuar
– TV
– Telefon
– Kasafortë
– Minibar (pije të lehra dhe ujë)
– Dush
– Tharëse Flokësh
– Ballkon

Brenda kompleksit të hotelit ndodhen:
– Restorante  A’la carte dhe restoranti kryesor,
– Bare të ndryshme,
– Pishinë e hapur, pishinë të brëndëshme, rrëshkitëse, pishinë për fëmijë
– Mini klub për fëmijë, sallë lojerash për fëmijë
– Lobby bar, Snack Bar-e në ambjente të ndryshme të hotelit, Spa,Banjo turke, Sallë konferencash  Futboll, tenis, volejboll, gjimnastik në ujë, Sallë lojërash, Mini golf ,Sauna ,Sallë fitness, Ambjente pushimi, Parukeri (me pagesë), Masazhe (me pagesë). Ambiente me muzik live, Joga, Aerobi, Interent caffe (me pagesë) ndërsa në zonën Lobbyt ofrohet Wi-Fi falas.

Më Shume Detaje: Koncepti “Ultra all Inclusive” përfshin:

– Mëngjesi, mëngjesi i vonë, dreka dhe darka bufe, drekë e lehtë, darkë e lehtë në mesnate, çaj dhe kafe.
– Të gjitha pijet alkolike të vendit dhe jo alkolike.
– Minibar në dhomë me pije të lehta dhe birrë.
– Restorante A’la Carte.
– Animacion, mini-club, park lojrash për fëmijë, 3 fusha tenisi, aerobi, ping pong, lojë me shigjeta, kasaforta.
– Banjo turke, sauna, fitness centre.
– Çadra, dyshek, peshqirë, shezlong.
– Hoteli gjendet 48 km larg nga aeroporti, 7 km larg nga Kemer si dhe ne breg te detit.

Cmimet me poshte jane me perafersi. Kontaktoni me agjentet tane per ofertat e momentit:

– Qershor, duke filluar nga 760 Euro/Person

– Korrik, duke filluar nga 789 Euro/Person

– Gusht, duke filluar nga  822 Euro/Person

– Shtator, duke filluar nga 775 Euro/Person

Cmimet perfshijne avionin charter vajtje ardhje, transferten per hotel, akomodimin per 7 nete, te treja vaktet dhe pijet pa limit All Inclusive

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial