Ramada Plaza 5* – Antalya

Antalya

Hoteli – 5 yje është ndërtuar në vitin 2009, shtrihet në një Sipërfaqe prej 112.000 m2, ndodhet në Breg të Detit, 11 km larg nga Aeroporti i Antalyas. Hoteli disponon 222 Dhoma në total: 176 Dhoma delux, 8 Suita normale, 4 Komplekse me një dhomë familjare, 5 Komplekse me 2 suita, 4 Komplekse me dy dhoma Familjare, 16 Komplekse dhoma ekzekutive me sherbim VIP, 8 Komplekse me dy dhoma ekzekutive me shërbim VIP dhe nje Suite Mbreterore me shërbim VIP.

Dhomat janë të pajisura me:
– TV LCD me kanale satelitore
– Kasafortë
– Ajër i kondicionuar
– Vaske & dush
– Telefon (me pagesë)
– Tharëse flokësh
– Ballkon ose verande
– Pantofla
– Robdishan
– Internet wireless
– Minibar (me pagesë)

Brenda Kompleksit të Hotelit:
– Restorante kryesore dhe 3 Restorante a’ la carte (Italian, peshku, mesdhetar)
– 5 bar-e
– Pishina të jashtme, Pishina për fëmijë dhe Pishinë të brendshme
– Shërbim në Dhomë
– Shërbim Lavanderie
– Makina me qera
– Dyqane
– Shërbim Mjekesor
– Bilardo
– Salllë lojrash elektronike
– Masazh
– Banjo turke
– Internet café
– Jakuzi
– SPA, Masazh, Parukeri, 2 Salla konference, 9 dhoma takimi, Sporte ujore, Zhytje, Disko, Surfim (me licence), etj.

Më Shume Detaje: Koncepti “Ultra All Inclusive”:
– Mëngjesin, Drekën dhe Darkën bufe
– Restorante a’ la carte (1 here në javë – me rezervim)
– Pije alkolike dhe joalkolike të vendit, si dhe disa pije të importit
– Çaj, Kafe dhe ëmbëlsira pasditeve

Hoteli ofron gjithashtu:
– Banjo turke
– Sauna
– Jakuzi
– Fitness Center
– Muzike live
– Internet café
– Hyrje në disko

Për fëmijë:
– 2 Pishina
– Bufe për fëmijët
– Infermiere
– Ushqim për bebet
– Park lojrash
– Mini-klub
Hoteli është i vendosur 11 km larg Aeroportit të Antalyas.

Cmimet me poshte jane me perafersi. Kontaktoni me agjentet tane per ofertat e momentit:

– Qershor, duke filluar nga 639 Euro/Person

– Korrik, duke filluar nga 959 Euro/Person

– Gusht, duke filluar nga 959 Euro/Person

– Shtator, duke filluar nga 819 Euro/Person

Cmimet perfshijne avionin charter vajtje ardhje, transferten per hotel, akomodimin per 7 nete, te treja vaktet dhe pijet pa limit All Inclusive

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial