Royal Adam & Eve 5* – Belek

Belek

Hoteli është i përbërë nga 469 Dhoma në Total, të cilat janë të shpërndara në Ndërtesën Kryesore 6 – katëshe si dhe në Villa dhe Suita.

Dhomat janë të pajisura me:
– Ajër të kondicionuar
– Krevat ergonomik
– Tv Plazma me satelit
– Maxibar (me pagesë)
– Minibar
– Kasafortë
– Telefon në dhomë dhe në tualet
– Pasqyrë tualeti
– Wireless
– Jakuzzi Therapy
– Tharëse flokësh
– Vaskë
– Ballkon

Brenda kompleksit të Hotelit:
– Restoranti kryesor, 1 Patisserie Lounge dhe 7 Restorante A La Carte
– Pishinë e jashtme me rrëshkitëse, Pishinë e brendshme, Pishinë për fëmijë e jashtme dhe e brendshme dhe Akuapark
– 12 Bar-e në ambiente të ndryshme të Hotelit
– Disko
– Miniclub për fëmijë, Mini – disko, Kënd Lojrash për fëmijë dhe Babysitter
– Live Music
– SPA Center, Banjo Turke, Sauna, Pishinë Jakuzzi, Yoga dhe Sallë Fitnesi
– Amfiteatër dhe 2 Kinema
– Internet kafe
– Shopping Center
– Volejboll në plazh, Windsurf (me licensë), Gjimnastikë në ujë, Aerobi, Bilardo, Katamaran (me licensë), Mësime vallëzimi, Tenis, Kanoe, Basketboll, Surf (me licencë), Futboll, Bowling, Golf, Mësime tenisi, Jet – ski, Parashutë, Parukeri, Sallë Konferencash, Shërbim mjekësor, Futboll, Lavanteri, Sallë lojrash, Mini-kinema, Mini – librari, etj.

Më Shume Detaje: Koncepti “Ultra All Inclusive“ përfshin:
– Mëngjesi, dreka dhe darka bufe
– Të gjitha pijet e vendit alkoolike dhe jo alkoolike – 24 orë
– Restorant A La Carte (për secilin restorant – me rezervim)
– Mini buffet për fëmijë
– Akullore
– Animacione të shumëllojshme
– Muzikë Live
– Koncerte
– Miniklub për fëmijë
– Mini – kinema
– Mini – disko
– Mini – librari
– Volejboll në plazh
– Basketboll
– Mini – futboll
– Windsurf (me licencë)
– Mësime vallëzimi
– Tenis
– Bilardo
– Yoga
– Kanoe
– Aerobi
– Sauna
– Banjo Turke
– Hamam
– Akuapark
– Fitness Center
– Wireless në dhomë
– Disko
– 2 Kinema
– Cadrat dhe shezlongë në plazh dhe pishinë
– Dyshekë plazhi dhe peshqirët e plazhit

Cmimet me poshte jane me perafersi. Kontaktoni me agjentet tane per ofertat e momentit:

– Qershor, duke filluar nga 1279 Euro/Person

– Korrik, duke filluar nga 1329 Euro/Person

– Gusht, duke filluar nga 1449 Euro/Person

– Shtator, duke filluar nga 1279 Euro/Person

Cmimet perfshijne avionin charter vajtje ardhje, transferten per hotel, akomodimin per 7 nete, te treja vaktet dhe pijet pa limit All Inclusive

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial