Saphir 4* – Alanya

Alanya

Hotel Saphir – 4+ yje është ndërtuar në vitin 2005 dhe rikonstruktuar në vitin 2009 Ky kompleks ka një sipërfaqje prej 55.000 m². Numri total i dhomave është 556 prej te cilave 422 dhoma standarte, 84 dhoma standarte ne vila dhe 50 suita familjare në vila.

Dhomat janë të pajisura me:
– TV satelitor
– Minibar
– Ajër i kondicionuar
– Kasafortë
– Tapet
– Ballkon
– Muzikë
– Dush ose Vaskë
– Telefon (me pagesë)
– Tharëse flokësh
Dhomat pastrohen përditë, carcafët dhe peshqirët ndërrohen 3 herë në javë.

Brenda kompleksit të Hotelit:
– Restorant i Jashtëm, Restorant i Brendshëm dhe Restorant A La Carte
– Lobby Bar, Bar në Disko, Aqua Bar, Diamond Bar dhe Bar në Plazh
– 2 Pishinë të jashtme, Pishinë e Mbyllur, Pishinë për Fëmijë, Plazh dhe Rrëshkitëse
– Fitness, Sauna dhe Banjo Turke
– Disko
– Miniclub
– Volejboll në Plazh, Fushë Tenisi, Fushë Volejbolli dhe Basketbolli
– Bilardo
– Dyqane
– Baby Sitter
– Sallon Bukurie
– Parukeri
– Park Lojrash
– Ping Pong
– Mini Futboll, Lojë me kompjuter, Lojë me Letra, Shkëmbim Valute, Internet Kafe, Internet ne Loby, Makina me qera, Shërbim Lavanterie, Shërbim Mjekësor, etj.

Më Shume Detaje: Koncepti “All Inclusive” përfshin:
– Mëngjesi, dreka dhe darka bufe në Restorantin Kryesor
– Të gjitha pijet alkolike të vendit dhe jo alkolike nga ora 10:00 deri në 24:00
– Animacion
– Akuapark
– Aerobi
– Gjimnastikë
– Fitness
– Sauna
– Banjo Turke
– Volejboll në Plazh
– Basketboll
– Mini Futboll
– Ping Pong
– Lojë me letra
– Cadrat dhe shezlonge në plazh dhe pishinë
– Dyshekë në plazh dhe pishinë
– Peshqirë në plazh dhe pishinë

Për fëmijët:
– Pishinë
– Mini-club (4-12 vjec)
– Park Lojrash

Hoteli është i vendosur 110 km larg Aeroportit të Antalyas dhe 500 m larg qytetit të Alanya-s
Hoteli ndodhet në breg të detit.

Cmimet me poshte jane me perafersi. Kontaktoni me agjentet tane per ofertat e momentit:

– Qershor, duke filluar nga 619 Euro/Person

– Korrik, duke filluar nga 649 Euro/Person

– Gusht, duke filluar nga 729 Euro/Person

– Shtator, duke filluar nga 649 Euro/Person

Cmimet perfshijne avionin charter vajtje ardhje, transferten per hotel, akomodimin per 7 nete, te treja vaktet dhe pijet pa limit All Inclusive

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial