Sea Bird Beach 4*- Alanya

Alanya

Hotel – 4 yje është ndërtuar në vitin 1993, shtrihet në një Sipërfaqe prej 3.100 m², ndodhet 110 km larg nga Aeroporti i Antalyas, 15 km larg nga qendra e Alanyas dhe vetëm 50 m larg Plazhit. Hoteli disponon 86 Dhoma Standarte.

Dhomat janë të pajisura me:
– TV,
– Minibar (pa pije),
– Kasafortë (me pagesë),
– Ajër i kondicionuar,
– Banjo me Dush dhe Tharëse Flokësh,
– Ballkon.

Brenda kompleksit të Hotelit:
– Restoranti kryesor,
– 3 Bar-e,
– Pishinë e Hapur, Pishinë për Fëmijë, Rrëshkitëse dhe Plazh
– Fitness, Sauna dhe Banjo Turke
– Sporte të Ndryshme Uji, Volejboll në Plazh, Animacion, Lojë me letra, Shkëmbim Valute, Makina me qera, Internet Kafe, Shërbim Lavanterie, Shërbim Mjekësor etj.

Më Shume Detaje:Koncepti “All Inclusive” përfshin:
– Mëngjesi, Dreka dhe Darka bufe.
– Të gjitha pijet alkolike të vendit dhe jo alkolike

– Animacion
– Aerobi
– Sauna
– Fitness Center
– Banjo Turke
– Lojë me letra
– Volejboll në plazh
– Cadrat dhe shezlongë në plazh dhe pishinë
– Dyshekë në plazh dhe pishinë
– Peshqirë në plazh dhe pishinë (me pagese)

Hoteli ndodhet 110 km larg nga Aeroporti i Antalyas, 15 km larg nga qendra e Alanyas dhe vetëm 50 m larg Plazhit.

Cmimet me poshte jane me perafersi. Kontaktoni me agjentet tane per ofertat e momentit:

– Qershor, duke filluar nga 489 Euro/Person

– Korrik, duke filluar nga 489 Euro/Person

– Gusht, duke filluar nga 519 Euro/Person

-Shtator, duke filluar nga 489 Euro/Person

Cmimet perfshijne avionin charter vajtje ardhje, transferten per hotel, akomodimin per 7 nete, te treja vaktet dhe pijet pa limit All Inclusive

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial