Krishtlindjet ne Kolashin 23 Dhjetor, 3 ditë, €180

PROGRAMI:

Udhetim ne Kolashin me transport te organizuar

Nisja ne ora 07.00 te mengjesit, prane “Korpusit”, sheshi “Nene Tereza”. Kryerja e procedurave doganore. Mberritja ne Kolashin pas dreke. Akomodimi ne hotelet e meposhtme. Kthimi nga Kolashini ne daten 25 Dhjetor, ora 15:00.

Hotel Four Points by Sheraton 4*, 180€/Person me mengjes e darke
Bianca Resort 5* – 210€/Person me mengjes e darke
– Darke festive date 24 Dhjetor me shishe vere
– Perdorimi i faciliteteve te hotelit.

Nuk perfshihet uji dhe pijet e tjera.

Femijet paguajne transportin 30 Euro + cmimet ne akomodimin ne hotel. Kliko ketu: Hotelet ne Kolashin

Per cmimet e hoteleve pa transport klikoni ketu: Hotelet ne Kolashin

SHENIM: Ju sugjerojme qe te merrni instruktor skish te pakten 1 ore. Vetem ne kete menyre mund te mesoni sportin e bukur te skive dhe te shijoni ashtu sic duhet pistat 🙂

REZERVIMET NUK ANULLOHEN NESE NE KETO DATA NUK KA BORE DHE AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI PER KUSHTET E MOTIT.

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial