Krishtlindjet ne Mavrove, 23 Dhjetor, 3 dite, €130 hotel Bistra 4*

Nisja  ne ora 07.00 te mengjesit, prane “Korpusit”, sheshi “Nene Tereza”. Ndalesa te shkurtra gjate rruges. Mberritja ne hotel, akomodimi ne hotel Bistra. Kthimi nga Mavrova, ne ora 12.00. Mberritja ne Tirane. Fundi i sherbimit tone.
Shenim: Per cmimet e hoteleve pa transport te perfshire klikoni KETU!

Ne cmim 130€ perfshihet:
– Transporti vajtje ardhje
– Akomodimi ne hotel Bistra 4* me mengjes dhe darke
– Darka Gala e Krishtlindjeve me muzike Live.
– Perdorimi i faciliteteve, si pishina, jakuzzi, banjo turke etj.

Femijet paguajne transportin 30 Euro + cmimet ne akomodimin ne hotel. Kliko ketu: Hotelet ne Mavrove

Per programin 2 ditor 40€ klikoni KETU!

SHENIM: Ju sugjerojme qe te merrni instruktor skish te pakten 1 ore. Vetem ne kete menyre mund te mesoni sportin e bukur te skive dhe te shijoni ashtu sic duhet pistat 🙂

  • Per rezervim, mund te paguani 30% te shumes tani, ndersa pagesen e plote deri 5 dite para nisjes.
  • Rezervimet nuk anullohen nese nuk ka bore ne keto data, dhe agjensia nuk mban pergjegjesi per kushtet e motit.
  • Pagesa e bere eshte e pakthyeshme.
  • Agjensia nuk mban pergjegjesi per personat e kthyer nga policia per arsye te ndryshme sic jane mungese dokumentacioni, espuls, etj.

 

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial