Stokholm, 4 dite, 155€

KUJDES: Per te perfituar nga kjo oferte, duhet te rezervoni te pakten 4 jave para nisjes, pasi cmimet e biletave te avionit ndryshojne. Datat e nisjes mund t’i zgjidhni sipas deshires. Perjashtohen datat e festave kombetare dhe nderkombetare, festat e fundvitit dhe sezoni veror pasi biletat kete periudha kane kosto me te larte. Kontaktoni me agjentet tane per te marre oferten per datat e deshiruara.

Cmimet me poshte jane momentale dhe referenciale. Mund te ndodhe qe keto cmime te ndryshojne per keto data, por agjentet tane mund t’ju gjejne te njejtin cmim per data te tjera. Rezervoni sa me pare, qe perfitoni keto cmime:

Datat e nisjes:

Datat e nisjes:

12    janar         177eur/p
19    janar         155eur/p
26    janar         155eur/p
2      shkurt       159eur/p
9      shkurt       159eur/p
16    shkurt       159eur/p
23    shkurt       159eur/p
2      mars         165eur/p
9      mars         169eur/p
16    mars         169eur/p

Në çmim përfshihet:
– fluturimi direkt vajtje-ardhje nga Podgorica
– akomodimi në hotele me 3* në qendër të qytetit.
– mëngjeset për çdo ditë qëndrimi

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial