Susesi Luxury Resort 5* – Belek

Belek

Hoteli me 5 yje është ndërtuar në vitin 2007 dhe është vendosur në bregdetin e Belek-ut, në një sipërfaqe prej 90.000 m2. Hoteli është i përbërë nga 628 Dhoma në Total, të cilat përfshijnë Dhomat në Ndërtesën Kryesore, Terrace Apartments dhe Apartamente të Cilësisë së Lartë.

Dhomat janë të pajisura me:
– Ajër të kondicionuar
– TV satelitor
– Minibar (lëngje frutash, patatina dhe birrë)
– Kasafortë
– Telefon në dhomë dhe në tualet
– Tharëse flokësh dhe vaskë
– Ballkon

Brenda kompleksit të Hotelit:
– Restoranti kryesor dhe 6 Restorante A La Carte
– 11 Bar-e në ambiente të ndryshme të Hotelit
– 3 Pishina të jashtme me rrëshkitëse, 2 Pishina të brëndshme, Pishinë për fëmijë, Pishinë në Liqen dhe Akuapark me 6 rrëshkitëse
– Liqen
– Miniclub për fëmijë, Minidisko, Kënd Lojrash për fëmijë dhe Babysitter
– Internet kafe
– Shopping Center
– SPA Center, Banjo Turke, Sauna dhe Sallë Fitnesi
– Disko
– Fushë Tenisi
– Parukeri
– Sallë Konferencash
– Shërbim mjekësor
– Futboll
– Volejboll
– Bowling
– Lavanteri
– Sallë lojrash

Më Shume Detaje:Koncepti “Ultra All Inclusive“ përfshin:
– Mëngjesi, dreka dhe darka bufe
– Të gjitha pijet e vendit alkoolike dhe jo alkoolike
– Restorant a la carte (2 herë gjatë javës për secilin restorant – me rezervim )
– Mini buffet për fëmijë
– Animacione
– Muzikë Live
– Miniklub për fëmijë
– Volejboll në plazh
– Basketboll
– Mini – futboll
– Tenis
– Aerobi
– Lojë me shigjeta
– Sauna
– Banjo Turke
– Hamam
– Akuapark
– Fitness Center
– Wireless në Recepsion
– Disko
– Kinema
– Cadrat dhe shezlongë në plazh dhe pishinë
– Dyshekë plazhi dhe peshqirët e plazhitPer femije: (4-12)
-lojra ne uje
-shaqje te ndryshme
-leksione kercimi
-kend i vecante ne restorant
-Konkurse te ndryshme
-Gjimnastike

Per adoleshentet:
-Kurse per DJ
-Bar me pije jo alkolike
-Internet kafe
-Play Station

Cmimet me poshte jane me perafersi. Kontaktoni me agjentet tane per ofertat e momentit:

– Qershor, duke filluar nga 860 Euro/Person

– Korrik, duke filluar nga 895 Euro/Person

– Gusht, duke filluar nga 923 Euro/Person

– Shtator, duke filluar nga 860 Euro/Person

Cmimet perfshijne avionin charter vajtje ardhje, transferten per hotel, akomodimin per 7 nete, te treja vaktet dhe pijet pa limit All Inclusive

 

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial