Taksim International Obakoy 4*- Alanya

Alanya

Hoteli me 4 yje eshtë ndertuar në vitin 1989 dhe rikonstruktuar në vitin 2006. Ky hotel perbehet nga 3 ndertesa 4-kateshe, ka nje sipërfaqe prej 9875 m² dhe ka 162 dhoma standarte dhe 18 familjare. “All Inclusive” përfshin: -Mëngjesi, dreka dhe darka bufe. -Të gjitha pijet alkolike të vendit dhe jo alkolike. -Animacion, palester, mini-club, volejboll ne plazh, aerobi, gjimnastike ne uje, ping pong, loje me shigjeta, disko, Wireless Internet. -Çadra, dyshek, shezlong ne plazh dhe pishine.

Më Shume Detaje: Hoteli gjendet 135 km larg nga aeroporti , 3.5 km larg nga qendra e Alanyas dhe 50 m larg plazhit.

Cmimet me poshte jane me perafersi. Kontaktoni me agjentet tane per ofertat e momentit:

– Qershor, duke filluar nga 659 Euro/Person

– Korrik, duke filluar nga 689 Euro/Person

– Gusht, duke filluar nga 699 Euro/Person

-Shtator, duke filluar nga 659 Euro/Person

Cmimet perfshijne avionin charter vajtje ardhje, transferten per hotel, akomodimin per 7 nete, te treja vaktet dhe pijet pa limit All Inclusive

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial