The Inn Resort 5* – Alanya

Alanya

Hoteli – 5 yje ndodhet në një pozicion të favorshëm në Avasllar, Alanya. Bregdeti ndodhet 50 m larg resortit (linja e dyte) dhe ndodhet 110 km larg aeroportit të Antalyas.

Në dhomat do të gjeni:
– Ajër të kondicionuar
– TV me kanale satelitore
– Dush
– Kasafortë
– Minibar
– Shërbim lavanterie
– Ballkon

Brenda në kompleks:
– Restorant kryesor Bufe, 4 Restorante A La Carte (Turk, Italian, Mesdhetar dhe Meksikan) dhe mini bufe për fëmijët
– 8 Bar-e në ambjente të ndryshme të resortit
– Pishinë e jashtem, Pishinë e brenshme dhe Akuapark
– Irish Pub
– SPA, Banjo Turke, Sauna dhe Masazh
– Fusha basketbolli, Tenis, Ping Pong, Shërbim në dhomë, Lojëra Ujore, Dyqan, Bilardo, Parukeri, Parukeri, etj.

Më Shume Detaje: Koncepti Ultra All Inclusive përfshin:
– Mengjes, Dreke, Darkë në Restorantin Bufe
– Të gjitha pijet alkolike dhe jo-alkolike të servirura në gotë
– Ëmbëlsira, Kafe, Çaj, Kek dhe Akullore

Hoteli ndodhet në Alanya, 50 metra larg bregdetit (linja e dyte) dhe 110 km larg Aeroportit të Antalyas.

Cmimet me poshte jane me perafersi. Kontaktoni me agjentet tane per ofertat e momentit:

– Qershor, duke filluar nga 659 Euro/Person

– Korrik, duke filluar nga 679 Euro/Person

– Gusht, duke filluar nga 799 Euro/Person

– Shtator, duke filluar nga 679 Euro/Person

Cmimet perfshijne avionin charter vajtje ardhje, transferten per hotel, akomodimin per 7 nete, te treja vaktet dhe pijet pa limit All Inclusive

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial