Titan Garden 4*- Alanya

Alanya

Hoteli me 4 yje eshtë ndërtuar në vitin 2003 dhe rikonstruktuar në vitin 2005. Ky hotel përbëhet nga dy ndertesa 5-kateshe, ka një sipërfaqje prej 15.000 m² dhe ka 198 dhoma standarte,76 familjare dhe 2 dhoma per paraplegjiket. Dhomat janë të pajisura:

 • -Ajër të Kondicionuar
 • -TV
 • -Telefon
 • -Minibar
 • -Kasafortë
 • -Banjo me Dush/Vaskë dhe Tharëse Flokësh
 • -Ballkon ose Tarracë

 

Brenda Kompleksit të Hotelit:

 • Restorant,
 • Disa Bare,
 • Disco,
 • Pishinë të brendshme, Pishinë të jashtme, Pishinë për Fëmijë,
 • Kënd lojërash,
 • Dhomë Koferencash,
 • Shërbim lavanderie/mjekësor,
 • Dhomë Lojërash,
 • Parukeri dhe Dyqane të ndryshme
 • Animacione, Fitness, Sauna, Banjo Turke, Sporte Ujore, Tenis, Ping Pong, Vollejboll, Basketboll, Bilardo, Aerobi, etj.
Më Shume Detaje:Koncepti “ All Inclusive “ përfshin :
– Mëngjesi, dreka dhe darka
– Pijet freskuese dhe disa pije alkoolike
– Mini buffet për fëmijë
– Volejboll në plazh
– Sportet e ujit(me pagesë)
– Tenis (për lojë me kohë të shkurtër)
– Sauna
– Banjo Turke
– Aqua Park
– Fitness Center

Hoteli gjendet 110 km larg nga aeroporti , 12 km larg nga qendra e Alanyas dhe 200 m larg plazhit.

Cmimet me poshte jane me perafersi. Kontaktoni me agjentet tane per ofertat e momentit:

– Qershor, duke filluar nga 519 Euro/Person

– Korrik, duke filluar nga 569 Euro/Person

– Gusht, duke filluar nga 659 Euro/Person

-Shtator, duke filluar nga 569 Euro/Person

Cmimet perfshijne avionin charter vajtje ardhje, transferten per hotel, akomodimin per 7 nete, te treja vaktet dhe pijet pa limit All Inclusive

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial