Ulusoy Aspendos 3*- Alanya

Alanya

Hoteli është ndërtuar në vitin 1970 dhe rikonstruktuar në vitin 2001. Ky hotel ka nje sipërfaqe prej 19.000 m² dhe ka 144 dhoma standarte dhe 50 dhoma familjare. Të gjitha dhomat janë të pajisura me :

 • Ajër të kondicionuar
 • Minibar
 • Dush
 • Telefon
 • Tapet
 • TV Satelitore
Ne ambjentet e Hotelit do te gjeni:
 • Fushë Tenisi
 • Sauna
 • Qëndër Fitnesi
 • Massage
 • Kend Lojrash
 • Ping Pong
 • Lojë me shigjeta
 • Banjo Turke
 • Pishinë e jashtme
Më Shume Detaje:Koncepti “ All Inclusive “ përfshin :
– Mëngjesi, dreka dhe darka
– Pijet freskuese
– Mini buffet për fëmijë
– Volejboll në plazh
– Sportet e ujit (me pagesë)
– Sauna
– Banjo Turke

Hoteli gjëndet 100 km larg nga aeroporti , 22 km larg nga qendra e Alanyas dhe 0 m larg plazhit.

Cmimet me poshte jane me perafersi. Kontaktoni me agjentet tane per ofertat e momentit:

– Qershor, duke filluar nga 569 Euro/Person

– Korrik, duke filluar nga 619 Euro/Person

– Gusht, duke filluar nga 679 Euro/Person

-Shtator, duke filluar nga 679 Euro/Person

Cmimet perfshijne avionin charter vajtje ardhje, transferten per hotel, akomodimin per 7 nete, te treja vaktet dhe pijet pa limit All Inclusive

Shperndajeni per miqte tuaj duke klikuar "Share":
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial